Kameralne spotkanie wyborcze

Wczoraj w siedzibie KGW Kopalnia odbyło się spotkanie z kandydatami na posłów ubiegających się o mandat z list Polskiego Stronnictwa Ludowego. Gospodynią spotkania była Pani Ola Szczepańska, natomiast gościem honorowym Pan Stanisław Gmitruk.

Spotkanie wyborcze to dobra okazja aby lepiej poznać kandydata na posła ze swojego regionu, porozmawiać z nim, a także miło spędzić czas z ludźmi ” – przywitała gości Pani Ola Szczepańska.

Cele kampanii wyborczej i elementy programu wyborczego PSL zaprezentował Stanisław Gmitruk – radny wojewódzki i kandydat na posła RP, Okres kampanii to kolejna dobra okazja aby być z ludźmi, poznawać ich problemy, oczekiwania. mówił w dalszej części wystąpienia.

Wśród zaproszonych gości byli także m.in Pan Jerzy Socha oraz Pani Magdalena Jarosz Wawrzyńczak.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Kameralne spotkanie wyborcze”

  1. Izka pisze:

    Trzeba wspierać naszych kandydatów! Ola na posła!

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).