Za kadencji Jerzego Żurka w Konopiskach zamknęły się aż 174. firmy!

Od dnia, gdy Wójtem został Jerzy Żurek, tj. od 1 grudnia 2014 roku do 24 października 2017 roku w Konopiskach zamknęły się aż 174. firmy. Dodatkowo, aż 273. podmioty zawiesiło wykonywanie swojej działalności. Wszystko przez to, że gmina Konopisk przestała być przyjazna dla przedsiębiorców. Żadnych ulg, żadnych udogodnień. Konopiska nie są przyjazne dla firm.

Czy Wójt Jerzy Żurek “zabił” lokalny przemysł? Czy gmina Konopisk jest aż tak zła na prowadzenie na jej terenie działalności gospodarczej? Dlaczego Żurek nie chciał mi udostępnić tej informacji i dopiero Ministerstwo Rozwoju przesłało mi te dane? To dane hańby tego Wójta.

Zobaczcie informację w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

31 odpowiedzi na “Za kadencji Jerzego Żurka w Konopiskach zamknęły się aż 174. firmy!”

 1. Podatnik pisze:

  Stawki podatkowe zostały takie same. Niestety wiele osób woli zawiesić działalność tylko po to by dostać darmowe 500+.

  0
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  ale ulgi zależą już od wójta a tych nie ma

  0
  0
 3. Krzysztof Dobiegaj pisze:

  To jest dramat!!! Antyludzka gmina

  0
  0
 4. mirek pisze:

  Czego można wymagać od człowieka który nigdy nie miał własnej działalności gospodarczej, nie ponosił żadnego ryzyka i od zawsze był na “CUDZYM GARNUSZKU ” czyli na utrzymaniu spółek i Skarbu Państwa.

  0
  0
 5. jan pisze:

  redaktorku a ile powstało to jest ciekawie i ile odwiesiło swoja działalnosc .Jak były by ulgi to napisał bys ze daje swoim i znów zle a popatrzec na ul Przemysłowa tam widac inwestorów duzo placów budowy nowe firmy tam inwestuja , wiecej starannosci redaktorku

  0
  0
 6. Kopamnia pisze:

  Tego Żurka to już nic nie obroni

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Hehehehe… Zurek po waszym Panu w trakcie wyborów przejedzie sie jak po szmacie, a w drugiej turze to ja bede spijal szampana, prawdziwego a nie te siki ktore wy pijecie za 15 zl.

   0
   0
  • Lord pisze:

   Ty dzieciaku co najwyzej herbatke jak mama zrobi a nie szampana

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Dzieciaka to masz w majtkach. Tobie mama niech poleje sete. Nie zapomnijcie o czarnym Panu, ten stary ochlaptus nie omija ponic zadnej kolejki.

   0
   0
  • Xxx pisze:

   Ten idiota nic nie potrafi sensownego wymyśleć, nieroba nic nie obroni , chyba że twoje pomyje wylewane na wszystkich co inaczej oceniają niż ty tego miernote!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Xxx obudz sie albo wyjmij glowe z miejsca Wam wiadomego:) to wy wylewacie pomyje bo myslicie ze czarny pan zasiadzie na tronie. Upsss… zimny prysznic. To sie nie stanie:)

   0
   0
 7. Luz pisze:

  Tobie w glowie tylko burek jego erekcja na utrzymanie tronu

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Dziecko, nie uzywaj slow ktorych nie znasz i nie poznasz. Erekcja to cos co Ci nie grozi:)

   0
   0
  • Laik pisze:

   Wójt nierób tylko opowiada a nic z tego nie ma. Robi a efekty marne, 100 m drogi , kotłownia – co to za inwestycje? On więcej kosztuje gminę niż te inwestycje!!!!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Lauk, dzisiaj juz ktorys z was to pisal. Skopiowales ze zlej formatki, albo czarny Pan był już tak nabity, ze przeslal zle instrukcje. Piszcie do jego slugi, niech wysle wam sprostowanie.

   0
   0
 8. PG pisze:

  Zniżki na ZUS się po 2 latach pokończyły więc zamykają , a ponad 50 % woli wziasc 500+ niż się orać z ZUS-em i innymi instytucjami

  0
  0
 9. realista pisze:

  To dzięki poprzedniemu wojtowi gmina ma w planie zagospodarowania tereny mieszkalne, przemysłowe i rekreacyjne. Na Pałyszu to wójt Socha rozpoczał rozwój tych terenów przemysłowych, teraz firmy mają gdzie prowadzić działalność . Drugi teren przemysłowy przygotował przy węźle zjazdu z autostrady, ponad 30 ha. Dobry gospodarz myśli perspektywicznie.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Trawe skosil? Nie widac efektow tych dzialan. Ja sie pytam gdzie inwestycje? 12 lat rządów i w tak dużej gminie nie zainwestowala ani jedna duza korporacja.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Poza tym skad.wiesz co gmina ma w planach – napisz jakie piastujesz stanowisko i uwiarygodnij swoj wpis. Jakos wy wszyscy jestescie zwykli mieszkancy, a w gminie kazdy siedzi po 8 godzin albo na.sesjach. ehhhh… i tak z kilkunastu nickow jak radny Gorniak i ogien. Zero wiarygodnosci w tym co piszecie.

   0
   0
  • Realista pisze:

   Uwiarygodnie mój wpis , czego życzysz sobie,ale najpierw chce znać twoje personalia. Do pracy , ja czekam!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Hehehe… jedz do szefa czekac to wam sie nie bedzie nudzilo. To nie ja udaje znawce i eksperta, wiec pileczka jest po twojej stronie.

   0
   0
  • Realista pisze:

   Poznaliśmy w końcu kim są ludzie od wójta zwanego na tym forum nieudacznikiem! Nic nie potrafią tylko niszczyć ludzi ! Taki wójt powinien być zmieniony!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   No wlasnie realista napisales kto niszczy ludzi- Wy- nazywacie innych nieudacznikiem, miernota, glupkiem, tak zachowuja sie ludzie dla ktorych poprzedni wojt jest wzorem. To od niego czerpiecie? Ja tutaj nigdy nikogo nie obrailem, no chyba ze kogos boli prawda i przeszlosc, ktorej nie da sie wymazac po 3 latach. A ja moj drogi z Zurkiem nie mam nic wspolnego, jego obroncy pisza z innych nickow. Ja nie moge zdzierzyc takich koryciarzy jak wy, ale niedlugo przestane pisac, nie martw sie:)

   0
   0
  • Realista pisze:

   Koryciarz oprócz wójta nieudacznika jest jeden – TW Agent, który walczy w masce o władzę!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Realista, nic madrzejszego nie wymyslisz:) ? Idz lepiej do kosciola, moze Bozia da zdrowie, szczescie i rozum:)

   0
   0
  • Realista pisze:

   Dzięki, wzajemnie!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).