Kącik dla dzieci w urzędzie. Tylko po co?

Urząd Gminy Konopiska poinformował, że od kilku dni, na pierwszym piętrze budynku Urzędu Gminy Konopiska działa „kącik dla dzieci”. Strefa zabawy dla najmłodszych powstała z inicjatywy pracownicy Urzędu Gminy Konopiska. „Kącik” wyposażono w kolorowe akcesoria: dywan, krzesełka, stolik i zabawki. Miejsce zachęca do kreatywnego i interesującego spędzenia czasu przez najmłodszych.

Zastanawiam się, po co w urzędzie jest “kącik dla dzieci”? Czy widzieliście kiedyś małe dzieci w urzędzie, które chcą bawić się na zabawkami na dywanie, stoliku i krzesełkach?

PAWEŁ GĄSIORSKI



Kategorie:

7 odpowiedzi do “Kącik dla dzieci w urzędzie. Tylko po co?”

  1. Kontrahent pisze:

    Czasem zdarza się w przyrodzie, że ludzie mają dzieci. Często zdarza się wtedy, że ludzie zacierają je ze sobą. Tak więc nie widzę nic złego w takim kąciku, no chyba że gdzieś indziej dzieci przywiązuje się przed urzędem i mają czekać.

    18
    2
  2. podatnik pisze:

    Czyżby brakowało pomysłów na nowe miejsca pracy? Kiedy konkurs na opiekunkę?

    6
    6
    • Jacek pisze:

      Już z Częstochowy wiadomo znów nowa osoba od wójta dostanie pracę lub z hutek

      6
      1
  3. Inna pisze:

    Pan chyba nigdy nie był w żadnym innym urzędzie. Jest to coś tak normalnego że ten artykuł jest az dziwny. Ludzie chodzą z dziećmi do urzędu. I żeby mieli chwile na załatwienie spraw taki kącik to super sprawa. Koszty raczej nie były duże aby to zorganizować.

    13
    3
    • Ja pisze:

      Po to żeby się mogły różnego rodzaju głupki pytać. Mają przynajmniej zajęcie, a towarzysz płaci.

      7
      0
  4. Z Hutek pisze:

    Kącik dla dzieci samorządy zorganizowały lata temu zwykle przy Gops tak aby dzieci się bawiły a rodzice załatwił swoje sprawy Taka przyzwoita norma Teraz UG Konopiska no cóż zawsze może wójt zorganizować tam posiedzenie rady tak porostu na luzie sądząc po nagraniach towarzystwo dobrze się bawi to klimat będzie sprzyjajacy

    3
    0
  5. fuj pisze:

    widocznie redaktorkowi brakuje tematu to sie przyczepia do wszystkiego szuka sensacji tylko jakos to smiesznie wychodzi

    4
    2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).