Już wkrótce wybory sołtysów i rad sołeckich

Ruszają wybory sołtysów i do rad sołeckich. Pierwsze zebrania wyborcze odbędą się już 23 stycznia w Aleksandrii Pierwszej i w Aleksandrii Drugiej. Zebrania odbywać się będą we wszystkich sołectwach gminy Konopiska.

Harmonogram możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

8 odpowiedzi na “Już wkrótce wybory sołtysów i rad sołeckich”

 1. Obywatel pisze:

  Pierwszy sprawdzian dla nas, mieszkańców każdej wsi, jakie będą po wyborach samorządowych, które pokazały kogo wybraliśmy, jakiego Wójta, Radnych, którzy już pokazali czego możemy się spodziewać przez 5 lat.
  Sprawa oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach daje dowód co nam zgotowali Wójt i Przewodniczący, spodziewajcie się podobnych inwestycji w innych wsiach, takich “dla ludzi”, “dla dobra wsi” – taką propagandę rozgłasza Przewodniczący i jego akolici w Hutkach.
  Pora wybrać sołtysów niezależnych od władzy i Rady sołeckie też, niech walczą o nasze, mieszkańców sprawy.

  23
  1
 2. mieszkaniec pisze:

  AwKonopiskach zomowiec nagoni mundurowych , Bernard z Radomia będzie trybunem ludu i wyrocznia , ubek z zabraną emerytura walczyc bedzie o utrzymanie się , a tatus radnego mieszkającego w mieście tak jak wyborach po 2 dyszki za głos agitować bedzie do wyborów swoich. Profanacja władzy sołeckiej.Tak wygląda demokracja w Konopiskach.

  16
  1
  • z Hutek pisze:

   To prawie tak jak w Hutkach jeden zarządzie i jest kolejnych dwóch nagoni paluszki em pogroni i jest strach no ale zobaczymy czy Hutki się obudza

   8
   0
 3. Jjaanneekk pisze:

  Tylko żeby na Wąsoszu wybrali nowego bo ten tylko umie zbierać podatki

  8
  0
 4. Obserwator pisze:

  Ludzie narzekają np.na odśnieżanie. A to właśnie sołtys i jego rada sołecka jako pierwsi powinni sprawdzać, interweniować. Ale jak sołtysa wybierzecie, że mu się doooo.y nie chce ruszyć, to jest jak jest. Warto pomyśleć i ….klapki założyć na nogi nie na oczy jak przy wyborze wójta! Ano zobaczymy

  11
  1
 5. mieszkaniec pisze:

  Panie Bernardzie z Radomia, zomowcu oraz ubeku stworzyliście uklad wciskając mieszkańcom ubeckimi sposobami przebieg wyborów, a teraz znowu na zebraniu wiejskim chcecie ubeka posadowić na urzędzie. Gmina zaczyna być znana ze smrodu i wysokich podatów i opłat za smieci. Gacie wywieszone na balkonie w centrum Konopisk oraz tony śmieci walające się obok kubłów to wizytówka i promocja naszj gminy. Tak to się dzieje jak prywata zwycięża nad potrzebami zwykłych mieszkańców. Taki los mieszkańcom zgotował Pan wraz ze swoimi służbami.

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).