Już w niedzielę wybierzecie nowego Wójta Gminy Konopiska

W niedzielę 4 listopada Mieszkańcy gminy Konopiska wybiorą nowego Wójta Gminy Konopiska. Głosowanie potrwa od godz. 7:00 do godz. 21:00.

Do wyboru będzie dwóch kandydatów: Jerzy Socha oraz Jerzy Żurek.

W wyborach można głosować tylko na jednego kandydata, stawiając znak „X” (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) na karcie do głosowania w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata, przyczyną nieważności głosu jest:
– postawienie znaku „X” w kratce przy nazwisku więcej niż jednego kandydata,
– niepostawienie znaku „X” w żadnej kratce,
– postawienie znaku „X” w kratce wyłącznie przy nazwisku kandydata skreślonego przez gminną komisję wyborczą.

Głosujcie mądrze!

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).