Jutro sesja Rady Gminy Konopiska

W czwartek 15 kwietnia o godz. 14.00 w Gminnej Hali Sportowej odbędzie się XXIX sesja Rady Gminy Konopiska, podczas której radni podejmą uchwałę w sprawie Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na rok 2021.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Podjęcie uchwały w sprawie Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na rok 2021.
4. Zakończenie obrad.