Jutro sesja Rady Gminy Konopiska

W piątek 22 lipca o godz. 14:00 w Urzędzie Gminy Konopiska odbędzie się sesja Rady Gminy Konopiska, podczas której radni podejmą uchwałę w sprawie zarządzania przystankami komunikacyjnymi zlokalizowanymi w ciągu dróg wojewódzkich na terenie gminy.

porządek obrad:
Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
Ustalenie porządku obrad.
Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia przez gminę do realizacji zadania Województwa Śląskiego polegającego na zarządzaniu przystankami komunikacyjnymi zlokalizowanymi w ciągu dróg wojewódzkich na terenie gminy.
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konopiska na lata 2022-2032.
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Konopiska na 2022 rok.
Zakończenie obrad.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).