Justyna Imiołczyk nowym pracownikiem GOPS-u

Absolwentka Akademii Jana Długosza w Częstochowie – Justyna Imiołczyk została nowym pracownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Konopiskach. Imiołczyk będzie zatrudniona jako koordynatora projektu pt. “Placówka Wsparcia Dziennego Promyk” oraz jako wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego Promyk.

W uzasadnieniu z BIP UG Konopiska czytamy:
Kandydatka spełniła wszystkie wymagane warunki przystąpienia do konkursu i posiada wymagane kwalifikacje do zatrudnienia na w/w stanowisku.

Pani Justyna Imiołczyk ukończyła na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie studia licencjackie na kierunkach:
– filologia polska w specjalności animacja kultury
– pedagogika w specjalności pedagogika społeczna i terapia pedagogiczna

oraz studia magisterskie na kierunku filologia polska w specjalności edukacja kulturowa.

Kandydatka ma ukończony kurs „Wychowawców placówek wypoczynku dzieci i młodzieży” oraz szkolenie „Szkoły Teatru dla Nauczycieli”. Pani Imiołczyk posiada doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi: odbyła staż na stanowisku wychowawcy w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom „Skrawek Nieba” w Częstochowie oraz była zatrudniona w Publicznej Szkole Podstawowej w Boronowie na stanowisku asystent nauczyciela.

Zaprezentowana wiedza i umiejętności pozwalają przypuszczać, że powierzone obowiązki będą wypełniane zgodnie z oczekiwaniami.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Justyna Imiołczyk nowym pracownikiem GOPS-u”

 1. Młody Racjonalista pisze:

  a czyją znajomą jest jeszcze Pani Justyna ?

  0
  0
 2. Leśna Jagoda pisze:

  Moją

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).