Joanna Tekiela z Hutek zostanie radną powiatową

Znana działaczka społeczna, Joanna Tekiela zostanie radną powiatu częstochowskiego. Tekiela zastąpi w Radzie Powiatu Częstochowskiego zmarłego śp. Sebastiana Cierpiała.

Oficjalne informacje w tym zakresie oraz zaprzysiężenie nowej radni, nastąpi w przyszłym tygodniu.

8 odpowiedzi na “Joanna Tekiela z Hutek zostanie radną powiatową”

1. Stanisław Górniak pisze:

Serdeczne gratulacje.

2. NOWY pisze:

Teraz Pani będzie miała możliwość zorganizowania referendum i odwołania wójta co nic dobrego dla nas nie zrobił. Powodzenia. Liczymy na zmiany

3. Obywatel pisze:

Wszyscy liczą na Panią, że Pani zrobi za nich to co chcieliby tylko się boją, a ja liczę na atak serca u niektórych, wiadomo u których, ale taki na 100%, wtedy problemy rozwiążą się same.
    Gratulacje i odwagi w działaniu na szerszym polu, nie zapominając o Hutkach !!!

• Glonojad pisze:

Ot to prawdziwy polski katolik. Taki z pierwszej ławki rekszowickiego kościoła życzy śmierci drugiemu człowiekowi. Nic tylko unikać jak ognia . Brak słów

4. Saska pisze:

Oby sama potrafiła walczyć o sprawy naszej spolecznosci tak jak w tłumie ! Gratulacje i wytrwałości w przekonaniach ! Oby więcej tak niezłomnych kobiet o gołębim sercu !

• Barbi pisze:

Jeżeli jest taka osoba co walczy o swoją mała ojczyznę i chce jej się to robić bezinteresownie to ten tłum jak to określasz powinien takiej osobie pomagać. Bo ro i to w imieniu tego tłumu.Pabi Joasiu życzę wytrwałości i mam nadzieję że Pani będzie również wspierać innych radnych na rzecz ościennych gmin a oni będą również wspierać Panią.

5. Ja pisze:

Serdeczne gratulacje!
    Proponuję przypomnieć o obowiązkowej wymianie kopciucha do końca 2021 r. Jak jadę przez miejscowości naszej gminy, to smród jest okropny. Nie z oczyszczalni! Ludzie trują się sami i innych, a szczególnie dzieci.

• Obywatel pisze:

Ja – palnąłeś głupotę, o ekologicznym paleniu w piecach napisano setki książek, to mentalność ludzi powoduje że palą czym się da, tak jak i łąki, pastwiska, tłumacząc że ziemia jest lepsza i inne XIX-wieczne pierdoły.
      Oczyszczalnia nie śmierdzi bo nie działa i tak pozostanie, a piece są i będą dalej palić miałem i czym się da.