Jest przetarg na budowę części odcinków sieci wodociągowej w Rększowicach i Aleksandrii Drugiej

Ruszył przetarg na budowę nowych odcinków sieci wodociągowych na terenie Gminy Konopiska. Chodzi o miejscowość Rększowice oraz ulicę Dworska w Aleksandrii Drugiej.

Oferty można składać do 19 sierpnia.

Szczegóły TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).