Jest projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Aleksandrii Drugiej

Urząd Gminy Konopiska wyłożył projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Aleksandria Druga.

Z projektem będzie można zapoznać się do 14 maja 2024 roku w siedzibie Urzędu Gminy w Konopiskach, ul. Lipowa 5, pokój nr 2 lub klikając TUTAJ.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 7 maja 2024 r. o godz. 14ºº w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Konopiskach, ul. Lipowa 5.

Uwagi do planu należy składać do Wójta Gminy Konopiska, na piśmie, na adres ul. Lipowa 5, 42-274 Konopiska, lub drogą elektroniczną na adres j.janowska@konopiska.pl, a w sprawach związanych z ochroną środowiska także ustnie do protokołu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 maja 2024 r., z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej, adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy.

Uwagi zostaną rozpatrzone przez Wójta Gminy Konopiska w terminie nie dłuższym niż 21 dni od dnia upływu terminu ich składania.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).