Jest praca w przedszkolu w Jamkach-Korzonku

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Jamkach-Korzonku oferuje pracę na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego w oddziale przedszkolnym w grupie 3-6 latków.

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jamkach-Korzonku

Adres: Korzonek 4, 42-274 Konopiska

Adres e- mail: jamki.korzonek@interia.pl

Telefon:  343299315, 696736117

Termin składania dokumentów: 30 listopada 2023 r.

Zatrudnienie od 1 stycznia 2024 r.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).