Jest praca dla kierowców!

Firma GTV BUS istnieje na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w przewozie osób, świadcząc usługi na wysokim poziomie. Oferujemy kompleksowe przewozy nie tylko międzynarodowe, ale również lokalne na terenie Śląska i Opolszczyzny.

W związki z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kierowców autobusów na trasy lokalne z:
Częstochowy, Blachowni, Konopisk, Przystajni, Truskolas, Olesna, Lublińca, Dobrodzienia, Kalet, Tarnowskich Gór, Woźnik, Starczy i okolic w/w miejscowości oraz Opola i rejonów do obsługi tras gminy Łubniany.

Oferujemy:
– umowę o pracę na pełny etat lub 1/2 etatu lub umowa zlecenie,
– zarobki od 3300 zł netto miesięcznie,
– elastyczne godziny pracy,
– możliwość zakwaterowania.

Nasze oczekiwania:
– aktualne prawo jazdy kat. D,
– kwalifikacja na przewóz osób / kod E-95,
– dyspozycyjność,
– zaangażowanie i sumienność w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o podesłanie CV na adres karol@gtvbus.pl bądź kontakt telefoniczny 728 321 361.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Jest praca dla kierowców!”

 1. RR pisze:

  Usługi na wysokim poziomie – hahaha nie mogę. Dobre to :) :D

  12
  0
 2. INSPEKTOR pisze:

  Mam prawo jazdy kat.D, ino wsiadać i jeździć

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).