Jest porozumienie w sprawie numeracji porządkowej budynków w Starczy i Hutkach

Wójt Gminy Starcza podpisał z Wójtem Gminy Konopiska porozumienie w sprawie ustalenia wspólnej numeracji porządkowej budynków położonych w miejscowości Hutki w Gminie Konopiska, przylegających do ulicy Brzozowej w Starczy w Gminie Starcza.

Przedmiotem porozumienia jest wprowadzenie wspólnej numeracji porządkowej budynków wybudowanych, w trakcie budowy i prognozowanych do budowy na nieruchomościach położonych w granicach administracyjnych Gminy Konopiska a przyległych do drogi powiatowej nr ewid. dz. 1024 – ulicy Brzozowej – położonej administracyjnie w Starczy. Dla budynków wybudowanych, w trakcie budowy lub prognozowanych do budowy na nieruchomościach zlokalizowanych w obrębie Hutki, Gmina Konopiska, przyległych do ulicy Brzozowej w obrębie Starcza, Gmina Starcza, będą nadawane przez Gminę Konopiska, numery porządkowe nieparzyste z zachowaniem ciągłości w numeracji ulicy Brzozowej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).