Jest podwyżka za wodę i ścieki

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego Spółka Akcyjna w Częstochowie poinformował, że od 15 listopada obowiązują nowe ceny taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na okres trzech lat na terenie gmin Częstochowa, Blachownia, Konopiska, Mykanów, Poczesna, Rędziny, Kłobuck, Miedźno i Olsztyn.

Roczna podwyżka ok. kilkadziesiąt groszy za 1m3 wody i ścieków. Opłata będzie wzrastać corocznie przez trzy lata.

Szczegóły znajdują się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Jest podwyżka za wodę i ścieki”

  1. Włodek pisze:

    A czy wzrosły koszty osobowe (podwyżki pensji) w spółce wodociągi i czy to jest przyczyna tych podwyżek? Była jakaś analiza podwyżek na sesji Rady Gminy?

    1
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).