Jest nabór do zespołów mażoretek

W czwartek 16 września o godz. 17:00 w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbędzie się nabór do zespołów mażoretek do nowopowstałego zespołu oraz do grupy średniej juniorek.

Szczegóły dostępne są na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).