Jerzy Żurek w pięć miesięcy zarobił blisko 83 tys. zł

Zwróciłem się do gminy Konopiska z wnioskiem o przesłanie mi kwot, jakie Wójt Jerzy Żurek otrzymał tytułem wynagrodzenia za okres od 1 sierpnia 2020 do 15 stycznia 2021 roku oraz od 1 sierpnia 2021 roku do stycznia 2022 roku.

W pierwszym okresie, za pięć miesięcy pracy, Żurek otrzymał wynagrodzenie brutto w wysokości 50 900 zł (bez stycznia 2021). Natomiast w drugim okresie była to już kwota 82.895,29 zł (bez stycznia 2022).

Przypominam, że w styczniu Żurek otrzyma już wynagrodzenie w wysokości 17 523 zł. I tak do końca kadencji.

To pokazuje, o co tak naprawdę była walka na sesji w sprawie podwyżki dla Wójta. Chodziło tylko o pieniądze.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Jerzy Żurek w pięć miesięcy zarobił blisko 83 tys. zł”

 1. Max pisze:

  Kasa za nic, za obijanie się i kombinatorstwo. W ten sposób drenuje się kasę gminy i prowadzi do ruiny. Czyż nie ma ważniejszych potrzeb od nabijania kasy dla wójta.

  16
  0
 2. Obywatel K pisze:

  Jemu od początku chodziło tylko o kasę i władzę! Omamił Was wszystkich!

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).