Jerzy Żurek promuje się w TVP3 Katowice za pieniądze Mieszkańców!

Jeździ na koniach, strzela z broni, gra w piłkę, jest wybitnym historykiem, strażakiem, znawcą zieleni, pszczelarzem, a przede wszystkim znakomitym włodarzem. Z pewnością Jerzy Żurek nie spełnia tych cech, ale potrafi promować się w telewizji za pieniądze z gminy. Nie wiem czy wiecie, ale na zlecenie m.in. Gminy Konopiska TVP3 Katowice nagrało już kilka odcinków “Kroniki Jurajskiej“. Miała być promocja Konopisk, a była głównie Wójta Żurka. A za to wszystko zapłacili podatnicy.

Poniżej kilka screenów. Sami oceńcie.

Program można obejrzeć w internecie – TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI

TVP3 Katowice - Kroniki Jurajskie

TVP3 Katowice – Kroniki Jurajskie

TVP3 Katowice - Kroniki Jurajskie

TVP3 Katowice – Kroniki Jurajskie

TVP3 Katowice - Kroniki Jurajskie

TVP3 Katowice – Kroniki Jurajskie

TVP3 Katowice - Kroniki Jurajskie

TVP3 Katowice – Kroniki Jurajskie

TVP3 Katowice - Kroniki Jurajskie

TVP3 Katowice – Kroniki Jurajskie

 Kategorie:

45 odpowiedzi na “Jerzy Żurek promuje się w TVP3 Katowice za pieniądze Mieszkańców!”

 1. Izolbu pisze:

  Wspaniala promocja…Żurka eh

  1
  0
 2. Dawid Czymbała pisze:

  Widziałem jeden z tych programów i odniosłem podobne wrażenie jak autor artykułu. To miała być promocja całej gminy, a nie promocja wójta. To jest jakiś skandal!

  0
  0
 3. Stefan pisze:

  Do autora tekstu pytanie: ile gmina i jej mieszkancy zaplacili za ten program?

  0
  0
  • Kartezjusz pisze:

   Stefan,dlaczego to i inne pytania zadajesz autorowi artykułu a nie wójtowi czy urzędnikom? Jeśli wiesz,to podaj ludziom odpowiedź i po problemie.masz halo do właściciela stronki? To nie tu. Znowu mieszasz i piszesz nie na temat

   0
   0
 4. Stefan pisze:

  Jak ktos pisze artykul ze mieszkancy zaplacili to chyba wie ile. Tvp zazwyczaj nie kreci programow na zlecenie za pieniadze bo jest tv publiczna. Jesli artykul jest napisany rzetelnie to autor wie bo pytal w tvp albo gminie. Boisz sie odpowiedzi na proste pytanie kartezjusz? Wiesz ze jesli naglowek ze mieszkancy zaplacili to nieprawda to jest to oszczerstwo. Na pewno czytelnik tez chce wiedziec i miec komplet informacji!

  0
  0
  • Kartezjusz pisze:

   Mylisz się i to nie w jednym. Za promocję każą sobie płacić!i gazety i tv. A że z pieniędzy podatników? Przecież nie zapłacił z własnej kieszeni!?zaksięgują jako promocję gminy

   0
   0
  • Manuela pisze:

   piszesz:”jak pisze artykuł to chyba wie ile”. a skąd niby ta pewność? i skąd taki wniosek? Z własnego doświadczenia? Pisze właśnie dlatego, że istnieje domniemanie, że nie zapłacił ze swoich tylko z gminnych. A to znaczy z naszych, z podatkowych. A ile? to niech odpowie wójt, jego niedorzecznik albo jakiś urzędnik, a nie redaktor.
   Dziwne wnioski wyciągasz, ale wszyscy wiemy dlaczego.

   0
   0
  • Stefan pisze:

   Manuela, jak sie pisze porzadny artykul to sprawdza sie wszystko, aby czytelnik wiedzial dokladnie jak wyglada sprawa. Niestety nasz autor tego nigsy nie robi. Sa wybrane informacje (zawsze na nie) i subiektywna opinia osoby ktora z gmina i jej mieszkancami ma tyle wspolnego co ja z Warszawiakami. Tak jak wspomnialem lud tego nie kupi. Szkoda ze nikt z tych ktorzy komentujac prowadza kampanie wyborcza i walcza o powrot do wladzy nie ma odwagi napisac tego wprost. Z dumnie wypieta piersia wskazac niedociagniecia jakie zachodza w gminie. Szkoda bo to byloby ciekawe. A tak… Kazdy kto czyta wie co sie tutaj odgrywa:)

   0
   0
 5. Z Rekszowic pisze:

  Stefan czyżby to Ty był tym gminnym niedorzecznikiem? Jeśli tak , to twoim obowiązkiem za nasze gminne pieniądze jest napisanie odpowiedzi. A Ty to dalej chcesz być trollem? Czegoś tu nie rozumiem? Kasę z gminy to dobrze brać , a odpowiedzi zero!!!

  0
  0
  • Mieeecio pisze:

   Napisał se że rzecznik nie pisze na forum!taaaaki się zrobił ważny! Przekreßlił swoje szanse na cokolwiek.

   0
   0
  • Mieeecio pisze:

   Napisał se że rzecznik nie pisze na forum!taaaaki się zrobił ważny! Przekreślił swoje szanse na cokolwiek.

   0
   0
  • Stefan pisze:

   Wam sie nie miesci w glowach ze ktos kto nie pracuje w gminie ma inne zdanie. Ale coz to Wasz problem nie moj. Wy mozecie pisac co chcecie, ja tez mam prawo . jak wam to przeszkadza zaprzcie sobie melise:)

   0
   0
 6. Edi pisze:

  Wójt promuje swoją osobę na gminnych obiektach i ośrodkach gdzie nie ma w tym jego zasług!!! Cały czas wykorzystuje pracę poprzedników. Jeden wyjątek to asfalt w rynku Konopisk , gdzie zapomniał o odwodnieniu i pewnie w telewizji pochwali się z zamiarem organizacji spływu kajakowego po silnych deszczach. Takiego mamy gospodarza!

  0
  0
 7. Mieeecio pisze:

  Sorki za podw9jny wpis.

  0
  0
 8. Jacek Wygwirzek pisze:

  Cena za taki program w regionalnej tvp to ok. 4000 zł za odcinek.

  0
  0
  • Manuela pisze:

   O! Dzięki. Widzisz Stefanku? już połowę odpowiedzi mamy. teraz pytanie z czyjej kieszeni?

   0
   0
  • Niewiadow pisze:

   Równie dobrze można napisać – 20zł. Nie ma takich kwot. Telewizja publiczna pobiera opłaty tylko za reklamy. Kolejny strzelony w płot artykuł. Słaby PRG, oj słaby.

   0
   0
  • Jacek Wygwirzek pisze:

   Cenę znasz, po co komentujesz w głupi sposób?

   0
   0
  • Niewiadow pisze:

   W głupi to komentują Ci co łyknęli to ze zostało to zapłacone. Nawet małe pelikany tak nie łykają. Tak się składa że mam kolegę operatora w TVP. Jak go zapytałem o ten artykuł i to czy się płaci za takie artykuły to kazał mi się pukac w czoło.

   0
   0
  • Stefan pisze:

   Artykul jest platny i to fakt, jest info w filmiku. Nie zmienia to faktu ze jak sie pisze artykul to podaje sie wszystkie fakty. Autor bawi sie w dziennikarza sledczego, ale ani tu sledztwa, ani dziennikarstwa. Fakty przesiane przez sito i subiektywna opinia autora, ktora jest zawsze anty. Lud tego nie kupi!

   0
   0
  • Jacek Wygwirzek pisze:

   Coraz bardziej mnie przekonujecie, że ktoś wam musi płacić za tak głupie komentarze. Nie chcę was obrażać, ale nie jest możliwe, że aż tak wami ktoś manipuluje. Ile wam za to ktoś płaci? Kroniki Jurajskie są sponsorowane przez kilka gmin, w tym przez naszą gminę O projekcie poczytajcie sobie w internecie. Prowadzi go redakcja z Częstochowy. Koszt jaki ponoszą gminy to ok. 4000 zł. Czego tu nie rozumiecie?

   0
   0
  • Stefan pisze:

   Napisalem ze artykul jest platny- polecam czytanie ze zrozumieniem. Zaluje tylko ze ktos kto bawi sie w dziennikarstwo nie potrafi przekazac czytelnikom kompletu informacji tak jak Ty to zrobiles. Dzieki za merytoryczna odpowiedz. Mierzi mnie tak jednostronne i nieobiektywne pisanie artykulow. Czytam po prostu o gminie i naprawde nie moge sie powstrzymac zeby tu czegos nie napisac. Bawi mnie to ze kazdy mnie podejrzewa ze jestem trollem. Blad moi drodzy. Jestem tylko kims kto wie co za teatr sie tutaj rozgrywa:) najlepsze jest to ze Was to denerwuje ze ktos ma inne zdanie i chce mu sie je wyrazac;) let’ s play:)

   0
   0
 9. Łukasz Krupiński pisze:

  Artykuł ewidentnie anty “Żurkowy”, autor szuka na siłę sensacji i odklejonych od rzeczywistości faktów… Z całym szacunkiem, rzucanie kłód pod nogi na siłę komuś kto radzi sobie ni lepiej ni gorzej niż poprzednia władza jest co najmniej nie smaczne… Jestem nawet w stanie stwierdzić , że gdyby Pan Żurek odmówił udziału w w/w programie został by osądzony równie bluźnierczo o brak chęci do promocji naszej gminy…

  Loża szyderców jak zwykle ta sama patrząc na nicki.

  Szukanie sensacji i tyle.

  0
  0
 10. Niewiadow pisze:

  Obejrzałem ten i jak i inne podobne – zatem pytam gdzie tutaj promocja wójta. Skoro jest to seria programów i gminach Jury to kto ma na ten temat mówić i na tle jakich obiektów. Może według PGR to ma być pan X na tle Hali Polonia w Częstochowie. TV publiczna nie pobiera kasy za takie materiały. Jeśli jest to materiał za kasę to wtedy zwykle jest coś w stylu “materiały promocyjne ” i wtedy jest to monit widoczny przez cały czas trwania audycji.

  0
  0
 11. Stefan pisze:

  Napisze jeszcze cos co zamiast subiektywnej opinii co powinno sie znalesc w artykule. Zachecam mieszkancow do obejrzenia filmu i wlasnej oceny. Czy teza Pana G jest sluszna? Byc moze. Obejrzyjcie film o naszej gminie, obejrzyjcie material z innej gminy i mozecie wyrobic sobie swoja opinie na ten temat. Macie swoj rozum i nikt za was nie musi formulowac tezy!

  0
  0
 12. Izolbu pisze:

  facet ewidentnie promuje sie za nasza kase. nic nie robi to zatrudnil hejterow zeby go bronili. Jakie to proste :)

  0
  0
 13. Edi pisze:

  Stefan jeśli to Ty jesteś tym niedorzecznikiem! Zaparz sobie melise, usiądź i spokojnie spójrz co ty dobrego robisz? Masz jako uprzywilejowany młody emeryt super emeryturke, ryczałt z straży, za bycie niedorzecznikiem też super kasę i chcesz być jeszcze trolem? Chciałeś być wojtem! W tym momencie stałeś się …….. dokończ sam co miałem napisać!!!!!

  0
  0
  • Stefan pisze:

   Zyjesz w swiecie paranoi. Ile wam jeszcze razy trzeba tlumaczyc ze z gmina nie mam nic wspolnego!

   0
   0
 14. Stańczyk pisze:

  Kiedyś podziwiałem te gminę za dynamiczny rozwój i mądrość władzy, która potrafiła w sposób profesjonalny wypromować te gminę na jedną z najlepszych w kraju! Terazwojtbtej gminy

  0
  0
 15. Stańczyk pisze:

  Teraz wójt tej gminy zdolowal ją do najgorszych w kraju. Nasuwa się prosty wniosek- nie wybierajmy ludzi, którzy są w gębie mocni a w działaniach slabeuszami. Ten okres jest najgorszy w historii tej gminy!!!

  1
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Jakiś walnięty dupek podszywa się pod obce nicki. Za mały móżdżek aby coś samemu wymyślić.

   0
   0
 16. pien pisze:

  P. Górniak reaktywacja wraca pan do starych nicków pięknie tak trzymac trzeba sąsiadowi dołozyc ach ta pamięc polecam leki

  0
  0
 17. Xyz pisze:

  Pień, czyżby potrzeba było leków dla wójta? Aż może przejście na emeryturę?

  0
  0
 18. Jedrusik pisze:

  Napewno leki na pamięć przydałby się wojtowi za odwodnienie koziego rynku!

  0
  0
  • Stefan pisze:

   Kolejny mieszkaniec rynku. O Warszawe tez sie martwisz? Ostatnio kilka razy ja zalalo i tam tez jest problem z odwodnieniem. Jacy wy troskliwi jestescie, ale jakos jak byl pierwszy generalny remont to o tym nie mysleliscie. Kiosk tez zalalo?

   0
   0
 19. Stefan pisze:

  Edi jesli ja jestem trollem to kim Ty jestes??? Moze kims kto teskni za wladza? Te czasy nie wroca, bo Wasza propaganda jest zbyt nieudolna.

  0
  0
 20. Stefan pisze:

  Nic mnie nie boli. Smieszy mnie Wasza wiara w to , ze myslicie ze ludzie Wam uwierza w to co tu piszecie. Hehe.. Naprawde sie ubawilem. Ale bawcie sie dalej bo Polska to kraj gdzie jest wolnosc slowa:)

  0
  0
 21. Stefan pisze:

  Macie kolko wzajemnej adoracji wiec traktuje Was jak jednosc. Was Towarzyszu B rowniez:)

  0
  0
 22. z Hutek pisze:

  W samej promocji gminy nie powinno byc nić złego ale ten materiał z promocją gminy niewiele ma wspólnego promuje się nasz wójt? ale aby się promować też trzeba umieć kiepsko Panie wójcie był Pan w Hutkach mówi Pan że jest Pan w Konopiskach marny zasób słów no i ten tekst “moi ludzie nie wiedzą do czego to służy” )sam Pan takich tępaków sobie dobrał pana ludzie pewnie nie wiedzą ale dorośli mieszkańcy Hutek jak te dzieci wiedzą bo przecież mamy izbę regionalną.

  0
  0
 23. Wladek pisze:

  A nie mówiłem, że ten osobnik nawet nie potrafi parę zdań rozwiniętych wymówić! Mieszkańcy wstydzą się ,że maja takiego słabego wodza! Gdyby miał chociaż trochę honoru to by sam podziekowal i opuścił to stanowisko nie
  robiąc obciachu na region Śląska!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).