Jerzy Żurek ponownie Wójtem

Według nieoficjalnych wyników drugiej tury wyborów samorządowych na Wójta Gminy Konopiska, Jerzy Żurek pokonał Jerzego Sochę i ponownie został Wójtem Gminy Konopiska.

Różnica pomiędzy kandydatami była ok 500 głosów. O zwycięstwie Żurka zadecydowało wysokie poparcie w Hutkach, Rększowicach i Łaźcu. Żurek zdecydowanie przegrał w Aleksandrii, Kopalni i Konopiskach.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

62 odpowiedzi na “Jerzy Żurek ponownie Wójtem”

 1. xxx pisze:

  Panie Gąsiorski, chyba licznik odliczający dni do końca kadencji Żurka może pan juz usunąć ze swojej strony :)

  74
  10
 2. Tiks24 pisze:

  Gratulacje Panie Jerzy. Jak to mówią – otworzyć oczy niedowiarkom. I panu redaktorowi – dużo nowych tematów jako niszowej, opozycyjnej gazecie. Róbmy swoje. Wy krytykujcie i narzekajcie. Pozdrawiam

  56
  13
 3. Z Hutek pisze:

  Gratulacje ! Zawsze byliśmy za Panem ! Popieramy i Szanujemy. Mam nadzieję, że moje starania przez te 5 lat zostanią docenione i uda sie zalatwić posadę w urzędzie gminy.

  Panie REDAKTORKU kiedy Pan usuwasz tą strone?

  32
  24
  • Lilak pisze:

   Ta strona dopiero teraz będzie miała rację bytu!!!

   22
   27
  • Latawiec pisze:

   Do porannej kawy wszystkie te komentarze to najlepsza lektura. Najśmieszniejsze jest to, że sami okrzykujecie autora tej strony „redaktorem”, komentujcie więc automatycznie sprawiacie, że ta strona zaczyna nabierać sensu, a potem narzekacie, że po co takie załgane gówno itp. A przecież gdybyście tutaj przez pół dnia nie siedzieli i nie komentowali, nie czytali i nie emocjonowali się to strona dawno by umarła, jak wszystko co nie wzbudza zainteresowania. Więc skąd te pretensje, skoro wspaniali hejterzy – zawdzięczacie to tylko i wyłącznie sobie :)

   P.S. Ale piszcie dalej, bo przy każdym czytaniu brwi podjeżdżają mi coraz wyżej i nie chciałabym tego stracić.

   1
   0
 4. Patryk pisze:

  I ponownie gmina będzie stała w miejscu, nic się nie dzieje, place zabaw zniszczone nad zalewem ziemniaki będzie można nie długo sadzic komunikacja miejska nie dopracowana A parking pod kościołem zajęty w większości przez autobusy

  41
  50
 5. Robert Majer pisze:

  Wygrał dobry polski nie rosyjski Żurek! Jerzy Żurek HIHIHI!

  46
  16
 6. Ender pisze:

  Gąsiorski ale wtopa. Strona na nic.

  50
  49
 7. zadymiarz pisze:

  DLA TYCH KOMENTARZY WARTO BYŁO DAĆ X PRZY ŻURKU XDXDXDXD

  59
  44
 8. ALA pisze:

  GRATULACJE PANIE WOJCIE Z
  UREK WIEDZIALAM ZE PAN WYGRA POKORA POPLACA

  24
  19
 9. Fred Flinston pisze:

  Ciekawe skąd teraz zupa z jajkiem weźmie kase na wszystkie obietnice?Gmina na minusie !!! Soch może się czuć wygranym bo musiałby ze swojej kasy dokladac

  31
  18
 10. Alek pisze:

  No cóż widać że ślepota tempota koltunstwo góruje wśród mieszkańców gminy ?co za przykry widok a jakże przykry będzie za 5 lat jak będą pisać że gmina Konopiska jest w rozsypce nic się nie dzieje i będzie tracić kolejne miliony bo rządzący nie potrafi korzystać ze środków unijnych!!!!Chyba te Hutki Rekszowice ze strachu głosowali na obecnego wójta albo dostali karnety za darmoche na busy?szkoda słów zapewne 2 tura też była owjana oszustwami i krętactwem i nikt za to nie odpowiada ?

  37
  30
  • Oni pisze:

   Wygrał poprostu lepszy .pan mam plan poległ na całej linii jak na SB przystało

   41
   24
  • Ten komentarz zostanie usunięty pisze:

   Podobny wpis dała pani była skarbnik ?
   Czyżby się zdemaskowała

   17
   11
 11. Rozczarowany pisze:

  Za te oszustwa i nieuczciwą kampanię wyborczą wybraliście ludzie obecnego wójta??jaki jest Wasz tok myślenia bo trudno to zrozumieć.

  30
  33
  • Oni pisze:

   Taki że wybraliśmy lepszego nie chciał zamykać szkół nie współpracował z SB i nie przypisywał sobie zasług innych a przed wyborami nie chodził po domach jak Socha z Kolodziejczykiem i nie błagał ludzi o głosy a wygrał ponad 500 głosów przewagi to chyba o czymś swiadczy

   55
   23
  • Ktoś pisze:

   Jebać to! Była lipa jest i nadal będzie

   29
   26
  • xxx pisze:

   nieuczciwą kampanię to miał Socha i to on oszukiwał wyborców, a nie Żurek

   11
   9
 12. xyx pisze:

  Na ręce Pana Wójta składam serdeczne gratulacje :) wygraliśmy tym co się dzieje dookoła, wygrała konsekwencja. Dobrze że większość mieszkańców chce mieć stabilną pozycję, a nie SB za gospodarza. Pan Wójt wygrywa z panem “Mam plan!” tym, że zrobił dużo, a nie pozostanie w fazie planu xD wierzę, że fundusze na obietnice i założenia znajdą się tak samo jak do tej pory – skutecznie. Wygrana na całej linii, a ktoś poprostu nie potrafi się z honorem wycofać, póki ma jeszcze resztki godności :) brawo, brawo, brawo! Gratulacje jeszcze raz ;)

  43
  28
 13. Cezar pisze:

  Suweren,czyli nasi mieszkańcy tak zadecydowali.Gratulacje dla zwycięzcy,

  32
  18
 14. Mat pisze:

  Bardzo dobrze ze Zurek wygral . Bo ten Socha jest nie fer .

  36
  25
 15. kubek pisze:

  Gratuluję kolejnych lat cofania się gminy w rozwoju

  43
  41
 16. normalny pisze:

  Super TW BERNARD, ZOMO i UB!!! Trzymajcie tak dalej!!!!!!

  23
  8
 17. Magda pisze:

  Gratulacje :)

  17
  17
 18. Benek pisze:

  Pan Socha wygrał w Aleksandrii, Kopalni, Konopiskach.
  Pan Żurek w Korzonku, Łaźcu, Hutkach, Rększowicach, Jamkach.
  Mówi wam to coś?

  27
  3
  • znawca pisze:

   Socha mógl wygrac wybory ale sprzedali go gruby zbysiu, bernard, zomowiec i ubek. Zapamietajcie sobie tych typów, kto wam zgotował ten los!

   22
   4
  • konopiszczanin pisze:

   mowi wiele —> zakończyć wszystkie inwestycje na tych wsiach ZA KARĘ , ZA SB-ecje i agenture

   6
   3
  • Obserwator pisze:

   Przede wszystkim Pan Socha prowadził normalną kampanię wyborczą! Rozmawiał z wyborcami (a nie żebrał o głosy), mówił co chciałby zrobić dla każdej wioski. A Żurek prowadził wstrętną, brudną, nieetyczną,jak ktoś napisał, kampanię. Owszem wygrał, bo ciemnogród na niego zagłosował, a Mietek oszukał Sochę (jak zawsze zresztą Mietek). To też już ktoś tu napisał: “przegrała gmina”. Ale …cytując klasyka :”nowe przysłowie Polak sobie kupi, że i przed szkodą i po szkodzie głupi”. Alka pęknie z pychy, a B.A.L i JJ. nie wiadomo z czego, chyba, że ocalą stołki. Ale “Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy”. Gmina wkroczyła na równię pochyłą. W dół.
   “MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG…”

   20
   15
 19. Altanka pisze:

  Dla mnie Pan Socha i Kołodziejczyk siegli dna chodząc po domach namawiając ludzi na oddanie na nich głosu.

  22
  25
  • zkopalni pisze:

   To była żenada jak odwiedził nas Ferdynand Kiepski z jąkałą rozdając brukowca. Zatracili osobowośc tak się poniżając. Ale co nie robi się dla pieniędzy!

   25
   10
 20. zkopalni pisze:

  Do NORMALNY ZOMOwładnego znają wszyscy, kto to jest ten TW BERNARD bo wyświetlają się akta współpracownika z Radomia.

  13
  2
 21. NieDlaZurka pisze:

  Oprócz chodnika na rekszowicach i oczyszczeniem tuż przed wyborami rowów, nie mogę sobie przypomnieć za co jeszcze można podziękować obecnemu wójtowi. Co roku słychać tylko “nie ma kasy” na dożynki, Sobótkę, Dni Konopisk oto dla mnie to właśnie z tego gadania słynie p. ŻUREK.
  OWSZEM może p.Socha składając tyle “obietnic” typu “mam plan” po części sam się pogrążył, pewnie brakło by mu czasu i kasy na realizację tych projektów bo dość dużo tego było, ale zapewne któreś z tych planów byłyby zrealizowane, któreś zgłoszone do realizacji, inne w trakcie próby pozyskiwania funduszy a teraz ciekawe co przez kolejne 5 lat zobaczymy…. Beznadzieja. Powodzenia.

  15
  11
  • Patryk pisze:

   Socha miał kilka planów i na pewno by część z nich zrealizował, ale ciemna masa wolała wybrać Żurka i gmina dalej bedzie stać w miejscu albo się cofać, A imprezy typu dni Konopisk przypominają stypę, żadnych pomysłów..

   15
   14
 22. Ptyś pisze:

  smutne….

  10
  3
 23. Anna Misiak pisze:

  do “Ten komentarz zostanie usunięty ” – tak proszę Pani/Pana, poprzednia Pani skarbnik “dała komentarz”. Jak napisałam poświęciłam Waszej gminie kilkanaście lat życia z woli Pana Jerzego Sochy.
  Z woli Pana Żurka zostałam zmuszona do przejścia na emeryturę kiedy chyba najbardziej potrzebowałam pomocy!
  Nie wiem czy się pomylę jeśli napiszę, że jestem jedynym pracownikiem, który odszedł na emeryturę po kilkunastu latach pracy, nawet bez słowa “pocałuj mnie w d…”. Pan Żurek tego nie potrafi. Być może napięcie, zdenerwowanie wyborcze, ślęczenie po nocach nad kolejnym budżetem, obserwując intrygi współpracowników, organizm zareagował chorobą, zakończoną operacją i trwałą lekką niepełnosprawnością. Nikt z urzędu nie zainteresował się nawet czy żyję. Ale….to w stylu Pana Żurka i jego współpracowników. Nie pozwolił mi nawet podziękować za współpracę! po odwołaniu mnie z funkcji!
  Niemniej, było to 12 lat intensywnej pracy dla gminy, nigdy nie ośmiogodzinnej, pełnej zaangażowania i poświęcenia.
  Dzisiaj, dużo przebywając poza krajem, śledzę co Państwo tu piszecie, czasem, mnie to irytuje, czasem śmieszy, czasem wkurza. Nie komentuję, bo i po co? Jak na każdym forum jedni są za inni przeciw.
  Ale sprawiedliwość kazała mi napisać prawdę.
  Różnie układała się współpraca, nawet w małżeństwie zdarzają się kłótnie i nieporozumienia. Nie musimy się lubić. Mieliśmy pracować dla Was. Dla gminy.
  I uważam, że Pan Jerzy Socha był i byłby dobrym gospodarzem tej gminy. I to napisałam. Nie wiem co Pan/Pani sugeruje “zdemaskowaniem się”? Ja mam odwagę podpisać się swoim nazwiskiem. Pod niektórymi nickami tak łatwo rozpoznać kto pisze!
  W dalszym ciągu uważam, że jak mówi Obserwator, przegrała Gmina. Ale taki był Wasz wybór. Czas pokaże czy będziecie żałować,czy to że wybraliście lenia, karierowicza i cwaniaka był dobrym wyborem. to Wasz wójt i Wasza Gmina.
  Pracowałam z Panem Żurkiem i nigdy, powtarzam NIGDY, nie zagłosowałabym na tego Pana. Ale taka była Wasza wola. Dla mnie Konopiska już dawno przestały istnieć na mapie Polski. Choć przykro. Obcy potrafili mi podziękować za współpracę, Pan Żurek nie. to jego styl, a właściwie brak jakiegokolwiek stylu. Wygrał przekrętami na granicy prawa, opluwaniem przeciwnika, insynuacjami. Nie osiągnięciami, programem. Totalny brak klasy.

  28
  17
 24. ALA pisze:

  I DALEJ JACZYCIE A MOZE WLASNIE SOCHA PRZEGRAL PRZEZ TE WPISY STUKNIJCIE SIE W TE PUSTE PALY I PRZESTANCIE OBRAZAC DRUGICH WYGRAL LEPSZY I CZAS POGODZIC SIE Z PRZEGRANA

  18
  16
 25. Oni pisze:

  To chyba pani pomyliła osoby po te ostatnie opinię to o panu J.Socha można powiedzieć i jeśli byłby takim cudownym człowiekiem i dobrym włodarzem co to niby tyle zrobił to wygrał by te wybory.powiem więcej hasłem pana Sochy powinno byc nie ,,mam plan,,a hasło nikt Wam tyle nie da ile ja wam obiecał.dziekuje.

  12
  11
 26. Oni pisze:

  Taki plan to ja mam zawsze powiedział by Siara Siarzewski z Kilera

  5
  9
 27. Oni pisze:

  Do obserwator to właśnie Socha i Kołodziejczyk chodząc po domach jak swiatkowie jechowa zebrali o głosy.a ciemnogród właśnie głosował na Soche sami go wyrzucili ludzie bo SB a teraz by go uwielbiali miał takie plany że nie sądzę żeby któryś spełnił .

  14
  12
  • Obserwator pisze:

   Oni, może najpierw skończ szkołę? raczej podstawową, bo w średnich wymaga się już znajomości języka ojczystego….

   10
   3
  • Oni pisze:

   A skąd pewność tępa palo że jestem Polakiem

   4
   9
  • Obserwator pisze:

   Oni, jak dla mnie możesz pisać w paru innych językach, byle poprawnie. To nie są błędy translatora. Twój kolejny wpis świadczy o poziomie jaki reprezentujesz. Poziom żurku?

   7
   5
 28. oni pisze:

  Bałdyga iŻurek to jż w kampanii ogłosili jak wygraja wybory to obiecane zadania wykonają w Hutkach i rększowicach. A w konopiskach gruby zbynio, tw bernard, zomowiec i ubek sprzedali konopiska,zachowali się jak judasz, tylko widzą swoje interesy.Prywata całą gębą! konopiska nie doczekaja sie normalności. Za 1,2 mln zł. robi sie okolo 200 m chodnika. Panie Żurek to ceny z księżyca? Przestańcie robić z nas durniów.

  17
  11
  • Wojewodzki pisze:

   chodnik to gmine konopiska bedzie kosztowac 300tys, reszta 900tys idzie z katowic. Nie klam oni

   9
   6
  • Oni pisze:

   Nie pidszywaj się podejmie nie potrafisz nawet własnego nika znałeś tepaku

   2
   11
 29. Taki on pisze:

  Obserwator widać że razem z Socha w SB byłeś jak pseudonim

  3
  9
  • Obserwator pisze:

   Hi,hi!jeszcze mnie nawet w planach nie było jak zlikwidowali SB!ale,niech ci będzie. Jak ktoś nie ma już argumentów to krzycz,obraża,wyzywa. Pozdrawiam.

   10
   1
 30. Patryk pisze:

  Wy jesteście pojebani, liczy się co zrobił Wójt dla gminy obecnie, a nie wyciągacie brudy sprzed lat.

  10
  7
  • on,ona pisze:

   Co zrobił w techmecie metalzbytprzed laty Żurek? Była tam afera o grube miliony złotych?Czy już wtedy miał pan problemy z sądami rozliczajacych aferzystów? Może pan sie wypowiedzieć? Darek Wy bedzie szczesliwy.

   12
   2
 31. Stopa pisze:

  Gratuluję Panu Jerzemu Socha porażki w wyborach. Może w końcu się od Pana uwolnimy:))

  12
  11
  • Ja pisze:

   Darek Wy jest szczęśliwy a za takie wpisy grożą kary bo ochrona danych osobowych.nie zostawimy tak tego zgłoszony ten wpis będzie na policji….pozdrawiam

   6
   2
 32. I dobrze że Socha przegrał pisze:

  A co ten niby wasz cały Socha obiecał cos innym wsią niż Aleksandri, Kopalni i Konopiskom? Nie i bardzo dobrze że przegrał bo gówno zrobił dla innych wsi niż tym wyżej wymienionych :)

  20
  12
 33. Inga pisze:

  Wstydźcie się wygrał lepszy a wy
  placzecie

  10
  7
  • one pisze:

   Wygrał beznadzieja, gmina zadłuzona po uszy. Nawet na drobne zakupy nie ma kasy. Krętacw nie ma końca .

   9
   5
 34. Łona pisze:

  Najlepiej wie Darek Wyk….ci gosciu alkocholik z lasowaną pacyną. Jemu juz nic nie pomoże, mózg rozjeb…do końca.

  7
  2
  • Ja pisze:

   Masz odwagę tak pisać to miej odwagę się podpisać alkoholik to twój Stary!!!!!!!!

   4
   4
  • Jakie pisze:

   Miej odwagę się lajzo podpisać bo alkoholik to twój Stary

   4
   1
  • Jakie pisze:

   Wiadomo że nie masz odwagi się podpisać bo ludzie z tamtych ugrupowań działają pod pseudonimem A ty poprostu nie masz odwagi Buraku

   4
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).