Jerzy Socha wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Częstochowskiego

W Starostwie Powiatowym w Częstochowie odbyła się pierwsza sesja Rady Powiatu Częstochowskiego, podczas której radni wybrali starostę, nowy zarząd oraz prezydium rady.

Starostą Powiatu Częstochowskiego został ponownie Krzysztof Smela. Na wicestarostę wybrano Jana Miarzyńskiego. Oprócz tej dwójki, do zarządu powiatu weszli: Gwidon Jelonek, Adam Morzyk i Anna Dziewior.

Przewodniczącym Rady Powiatu Częstochowskiego został ponownie Andrzej Kubat. Jego zastępcami w tej kadencji będą Monika Kosielak i Jerzy Socha.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Jerzy Socha wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Częstochowskiego”

 1. Marek pisze:

  Gratuluję!

  8
  12
 2. Obserwator pisze:

  Gratulacje!

  6
  9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).