Janusz Jończyk – rzecznik za publiczne pieniądze

Janusz Jończyk konkurował o fotel Wójta Gminy Konopiska z Jerzym Żurkiem. Teraz od blisko dwóch lat dogadują się. Jończyk został pracownikiem urzędu, gdzie za osiem miesięcy ubiegłego roku pobrał wynagrodzenie w wysokości 13 500 zł. Jończyk to emerytowany policjant, strażak OSP, jest też rzecznikiem prasowym urzędu.

Na czym polega jego praca? Tego nie wiem, poza jakimiś pismami przesłanymi do mnie, nigdy nie miałem z tą osobą kontaktu. Jako rzecznik z pewnością nie dba o dobry kontakt z mediami. Gdyby było inaczej, wizerunek Żurka w mediach nie wyglądałby tak tragicznie. Może to gra, żeby osłabić jeszcze bardziej bardzo mizernego Wójta?

Poniżej informacja z gminy w sprawie wynagrodzenia Jończyka.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

10 odpowiedzi na “Janusz Jończyk – rzecznik za publiczne pieniądze”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Nie przepadam za tym człowiekiem, może dlatego że dla mnie był bardzo chamski?

  0
  0
 2. Banialuka pisze:

  no cóż, 1700 zeta miesięcznie pieszo nie chodzi, do tego parę setek jako komendant OSP to razem niezły dodatek do emerytury policjanta, a robota żadna. No! ale u wójta też robota żadna a pensja! sporo większa.

  0
  0
 3. Paulina Skowińska pisze:

  Redaktorku 13500 brutto za osiem miesięcy to napisz ile to netto na miesiąc jak zawsze obiektywny

  0
  0
  • Felek J pisze:

   a co nie potrafisz podzielić ? bo że brutto to tak się podaje. Netto? może spłaca pożyczki i na rękę bierze 700? zawsze podaje się brutto.

   0
   0
 4. Z Hutek 2 pisze:

  Panowie reprezentują podobny poziom niestety nie ma o czym pisać

  0
  0
 5. kuba pisze:

  Zarówno Niedorzecznik jak jego pan Nieudacznik i Broszka to typowe trio do brania kasy za nic!

  0
  0
 6. Felek J pisze:

  “tercet egzotyczny”!

  0
  0
  • Lokaj pisze:

   Ten tercet egzotyczny pokazał na co ich stać w drugim dniu święta gminy konopiska. Przegonili od jedzenia druhów z naszych Osp, a gościom pokazali swoje nieróbstwo i chamstwo, którzy po tym incydencie zaraz opuścili gminę konopiska. Żenada w wykonaniu tercetu egzotycznego !!!!!!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Znowu waszego SBeka nie zaprosili:)? On już się za nasze nażarł. Gazeciarz też wiec wskaż z nazwiska kto przegonil i kogo:)

   0
   0
 7. Baśka pisze:

  Teraz wiem dlaczego się śmieją w starostwie z wójta ! Jaki pan taki kram! Prostacy.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).