Janusz Jończyk nie jest już rzecznikiem urzędu!

Sensacyjne wieści dotarły do naszej redakcji. Ogromny zwolennik Wójta Jerzego Żurka – Janusz Jończyk nie jest już rzecznikiem prasowym Urzędu Gminy Konopiska. Jończyk zrezygnował z tej funkcji 15 sierpnia 2017 roku. Oficjalnie z powodów osobistych, jednak nieoficjalnie dowiedziałem się, że Jończyk nie chciał się zgodzić z kolejnymi niegospodarnymi decyzjami Żurka. Była podobno wielka kłótnia w urzędzie.

Na decyzję Jończyka miał również wpływ jeden z radnych powiatowych, który wciąż namawia go do startu w przyszłorocznych wyborach.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

22 odpowiedzi na “Janusz Jończyk nie jest już rzecznikiem urzędu!”

 1. jan pisze:

  Oj ale bzdura kłótnia w urzedzie smiechu warte a czemu ciagle ich widac razem ciekawie bedzie na dozynkach jak nie beda ze soba rozmawiali kompletne bzdury redaktorku piszesz tak mi sie wydaje a pozatym Jonczyk ma bardzo chora mame itylko mu współczuc zobaczysz redaktorku w Hutkach jak sie zachowuja

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Pisalem wam skarby ze to jest agent agenta? Wiedzialem ze tak to sie skonczy, ale wy tego publicznie nie chcieliscie przyznac ze czarny pan i niedorzecznik to przyjaciele. Robi sie ciekawie i to jest szansa dla mnie.

   0
   0
 2. Paweł Nowak pisze:

  stracić taki skarb hehe

  1
  0
 3. Kopamnia pisze:

  Niedorzecznikowi już dziękujemy

  1
  0
 4. uno pisze:

  Za niedługo podziękujemy temu co czyści kasę gminy. Takiego nieudacznika nigdy więcej !!!!!!!

  0
  0
 5. Grześ pisze:

  Szczury uciekają pierwsze z tonącego okrętu. Koniec nieudacznika bliski !!!!!

  0
  0
 6. umyślny pisze:

  Za parę zarobionych srebrników zniszczył sobie reputacje u mieszkańców gminy.

  1
  0
 7. Błażej pisze:

  i dobrze mu tak judaszowi.

  0
  0
 8. Paulina Skowińska pisze:

  Jaki to człowiek z tego pana z Cisia ze wykorzystuje sytuacje trudna w domu i problemy zdrowotne kogos w rodzinie i pisze takie zeczy nie sprawdzone a P z Małej i wielka stopa z Konopisk oraz najlepszy radny razem to robia ze kiedyś był z wami to nazywacie go judaszem może chłop przejrzał na oczy ze z agentami i tymi podobnymi jest mu nie podrodze a jak ktoś tu pisał ciekawie będzie na HUTKACH zobaczyć jak Zurek i Jonczyk się zachowują i to będzie sprawdzian tego artykółu

  0
  0
 9. Uczeń pisze:

  Broszka z nieudacznikiem zarobili na malowaniu szkoły, to pewnie ostrygi i wódeczka poleje się w remizie dla elity.

  1
  0
 10. dodo pisze:

  juz tych waszych chamskich slow nie da sie czytac

  0
  1
 11. Piter pisze:

  Prawda w oczy kole PREZIO

  1
  0
 12. Sikawkowy pisze:

  Od tych przekrętów to spasl się jak świnia. Na ludzkiej krzywdzie daleko nie pojedzie! Hutki niedługo mu to przypomina!

  1
  0
 13. pokerzysta pisze:

  Jak wypadł sprawdzian artykułu.

  0
  0
 14. Paulina Skowińska pisze:

  Smiechu warte z tym artykułem Zurek z Jonczykiem dalej koledzy i to widać ze nie udawane i nie na pokaz artykuł nic się nie sprawdził to mija się z prawdą panie piszący i jego koledzy p.z ksera p . z małej i ta pani co jest radna z ul szkolnej brawo hutki takich dożynek jeszcze nie było brawo organizatorzy

  0
  0
 15. PPD pisze:

  Byłaś nie na tych dożynkach.

  1
  0
 16. TWAgent pisze:

  Na dozynkach byli razem, ale Zurek czyms mu musial podpasc. Ale jak to mowia, gdzie 3 sie bije tam ja skorzystam. Gwiazda gliwickich parkietow zaszczycila tez impreze swoja obecnoscia?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).