Jan Ziora zostanie wpisany do Księgi Zasłużonych dla Gminy Konopiska

W środę 12 kwietnia w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Jamkach odbędzie się XXXII sesja Rady Gminy Konopiska, podczas której druh Jan Ziora zostanie wpisany do Księgi Zasłużonych dla Gminy Konopiska.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
4. Podjęcie uchwały w sprawie wpisania do Księgi Zasłużonych dla Gminy Konopiska.
5. Sprawy różne i zapytania.
6. Zakończenie obrad.Kategorie:

4 odpowiedzi na “Jan Ziora zostanie wpisany do Księgi Zasłużonych dla Gminy Konopiska”

 1. Izolbu pisze:

  kim jest ten strazak?

  0
  0
 2. Andrzej Szymanek pisze:

  Wybitnym mieszkańcem naszego społeczeństwa!!!!!!
  Popieram inicjatywe.

  0
  0
 3. Twoj komentarz oczekuje na moderacje pisze:

  Osoba zasłużona dla rozwoju ochotniczych strazy pozarnych naszej gminy. Wieloletni prezes oddzialu gminnego. Od kilkudziesięciu lat związany z ochotnicza straza pozarna w Jamkach.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).