Jak oceniasz funkcjonowanie GTV BUS na terenie gminy Konopiska?

Czy mógłby Pan zamieścić na stronie gminakonopiska.pl sondaż zadowolenia z firmy gtv w Konopiskach? Wiem, że ludzie nie są zadowoleni i może wyraziliby po raz kolejny swoje zdanie (taki sondaż jak poparcie dla kandydatów na Wójta- procentowy)“. Skoro chcecie sondażu, to go macie.

Głosować możecie do poniedziałku (włącznie). Wyniki sondażu opublikuję we wtorek.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Jak oceniasz funkcjonowanie GTV BUS na terenie gminy Konopiska?


Kategorie:

19 odpowiedzi na “Jak oceniasz funkcjonowanie GTV BUS na terenie gminy Konopiska?”

 1. Julia pisze:

  Nie rozumiem skąd te negatywne opinie na temat fukcjonowania komunikacji GTV. Od maja, kiedy autobusy dojeżdżają bezpośrednio do Częstochowy nie ma żadnych problemów. Są punktualne, duże, czyste, nowe (nie to co PKS, który co chwile miał awarie), kursy są wykonywane naprawde często, a kierowcy bardzo mili, w dodatku przejazdy w gminie są darmowe. Owszem, przed uzyskaniem pozwolenia na wjazd do miasta możnaby wiele zarzucić natomiast teraz nie wiem w czym ludzie widza problem…

  35
  17
  • Emilia pisze:

   Kierowcy nie włączają klimatyzacji, jazda to koszmar, śmierdzi i nie zawsze są punktualnie. Jeżdżę codziennie

   25
   20
 2. Inka pisze:

  Julka popieram Brawo ☺

  27
  11
 3. Pasażer pisze:

  Jest zajebiscie jeszcze tak dobrze nie było.

  35
  7
 4. Mieszkaniec pisze:

  Praktycznie codziennie jeżdżę gtv i naprawdę nie jest źle, myślę że ludzie z Konopisk czy Aleksandrii nie powinni narzekać, ponieważ autobusy kursują co godzinę, jeżeli się spóźniają to tylko przez to, że prowadzona jest budowa ronda przy wjeździe na autostradzie. PKS miał o połowę kursów mniej ponadto bardzo często był odwoływany. Gorzej jest np. z mieszkańcami Rększowic czy Hutek, którzy muszą się przesiadać na wszystkich kursach oprócz tych trzech porannych. W autobusach brakuje klimatyzacji, która przydałaby się w upalne dni ale PKS też jej nie posiadał. Należy też zwrócić uwagę Panu który obsługuje busika od wygody przez Wygodę – Łaziec – Rększowice – Hutki w godzinach popołudniowych, ponieważ jeździ z ludźmi jak z workami ziemniaków, hamuje ostro, przez co ostatnio starsze osoby prawie się przewróciły. Podsumowując tragedii nie ma, lecz są rzeczy które powinni poprawić.

  27
  12
 5. Konopiska pisze:

  Brak klimy ludzie się gotują kto nie dowierza z gminy to niech ludzie którzy nie jeżdżą busami Niech zaczną i niech to poczucia jak pot leci ….

  15
  8
 6. uczestnikl pisze:

  Najgorsza komunikacja od niepamietnych lat. Z gminy czerpią ogromną kasę za przewóz starymi gruchotami bez klimy, z częstymi awariami , jeżdzą jak by wozili kartofle. SAMOCHODY NIEODPOWIADAJĄCE NORMOM SPALIN EURO. Jedynie co mają nowe to lakier . W otwartym przetargu nigdy by nie wygrali obsługi na przewóz osób. Najdroższy cena za wozokilpmetr w okolicy. KTOS NA TYM DOBRZE ZARABIA !!!!!!

  16
  14
  • Ktoś! pisze:

   A w PKS miałeś klime? PKS spełniał normy EURO?
   Do tej pory jak jadę za PKS-em to chmura jak z huty Katowice.
   Pieprzysz jakieś bzdury! Faktycznie można by kilka rzeczy poprawić,trochę ostrożniej jeździć i inne,ale jest o niebo lepiej jak był PKS!
   A to ile kasy ktoś zarabia,nie interesuje mnie i ciebie też nie powinno,trzeba było otworzyć firmę przewozową. Najważniejsze że jakoś to wszystko się zaczyna klarować.
   Miłego podróżowania

   20
   15
 7. Pasażer pisze:

  Jeżdżę codziennie i nie ma co chwalić. Stare, brudne autobusy, bez otwieranych okien, w upały nie da się wytrzymać, ze wszystkich się leje, zero jakiejkolwiek klimy. A oczywiście jak było zapowiadane przez właściciela- nowe, niskopodłogowe autobusy, z klimą- ciekawe kiedy i gdzie? Ludzie są wściekli. A na dodatek część kierowców jest nieuprzejma zwłaszcza Ci co pracowali w PKSie. Najlepiej z tylu miejscowości ludzi załadować do jednego autobusu(często busa) i niech się kiszą. Kilka razy w tygodniu oraz w sobotę, puszczają te małe busy i na Kopalni nie ma jak wejść, nie wspominając o Konopiskach i pasażerach z Hutek, którzy stoją na Wygodzie. To ma być rozwój komunikacji? Raczej uwstecznienie. A pochlebne komentarze piszą Ci co nie jeżdżą na co dzień, lub Ci, którzy stoją za tym bałaganem !!!

  17
  9
 8. Mieszko pisze:

  Zmieni się wójt zmieni się transport. W końcu może ktoś to lepiej zorganizuje.

  14
  10
  • Gęś pisze:

   Wróci poprzednik to rowerami będziecie jeździć, o 30stce trzeba zapomnieć bo ten miszcz już raz ja zlikwidowali na Wasoszu. Powodzenia!

   1
   7
 9. jan pisze:

  JEST DOBRZE NIE MA KLIMY I TO JEST JEDYNY ZARZUT A W PKS BYŁA NIE WIĘC O CO CHODZI JEZDZA PUNKTUALNIE I PO GMINIE ZA DARMO A PKS PADA .A DOJAZD Z ALEKSANDRII SUPER A TEN SONDAZ TO JEST DO KITU

  16
  11
 10. mieszkaniec pisze:

  Wójt zafundował nam busy gruchoty, bez klimy, stare istny złom. Zobaczcie jak wygląda kostka brukowa na parkingu koło kościoła- duże plamy po wyciekającym oleju. Za parkowanie tych złomów powinniśmy obciążyc ich kosztami wymiany kostki. Oczywiście wójtowi oczy zaszły mgłą i udaje, że nic nie widzi. Załatwił nam tabor ze złomowanych busów z Niemiec, które zarabiają poteżną kasę na naszej gminie. Działania wójta tylko niszczą nasze parkingi, bo według wójta to super firma, która nie ma nawet bazy , zaplecza technicznego dla tych busów , a kasują bardzo duze pieniadze. Całe szczęscie ze za moment mamy wybory i tego wójta przegonimy aby więcej nie szkodził dla gminy.

  11
  9
 11. jan pisze:

  Busy mamy w sobotę i w niedziele a PKS wycioł wszystkie kursy w te dni co go rankingu 40 głosów za bardzo dobrym sobota godz 8 rano

  11
  11
 12. Beczka pisze:

  Brak klimatyzacji w autobusach, nie którzy kierowcy lekcewarzą kursy to znaczy albo sobie robią postój na przystankach lub jeżdżą jak wariaci największy minus objazd przez kopalnie. co za geniusz wymyślił to skoro i tak nie ma tam przystanków? tylko marnowanie czasu

  11
  2
 13. Pasażer pisze:

  Kto widział najnowszy nabytek GTV? :) :) Kolejny gruchot -żółta Setra- stan idealny, tak jak reszta autobusów- szroty :) :)

  4
  0
 14. Wiktor pisze:

  Te Gtv są okropne !!! Nie zatrzymują się na przystankach olewają pasażerów stałem przy drzwiach żeby się zatrzymał a ten ch** się zatrzymał zapier******* do domu 2km z buta !
  Nie cierpię tego Gtv !!!
  Najlepszy MPK bo przynajmniej ogarnięte i kierowcy mili a te gtv to kierowcy niekulturalni nie umieją języka olewają swoich pasażerów Jedna WIELKA MASAKRAA!!!!!!

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).