IV Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych w Konopiskach

W sobotę, 30 września w hali sportowej w Konopiskach odbędzie się IV Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych.

W imprezie wezmą udział zespoły z powiatu częstochowskiego.

Początek o godz. 15:00.

Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).