Imprezy muzyczne przy Pająku

Od 11 do 13 lipca nad zalewem Pająk odbywać się będą imprezy organizowane przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach. W czwartek, 11 lipca odbędzie się Summer Pająk Party, dzień później impreza disco, a w sobotę karaoke.

Szczegóły na plakatach.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).