Ile zarabiają dyrektorzy szkół?

Paweł BekusDyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Aleksandrii jest najlepiej zarabiającym dyrektorem szkoły w gminie Konopiska. Bekus w 2016 roku z tytułu pracy w ZSP w Aleksandrii zarobił 80 588,05 zł. Najgorzej zarabiającym dyrektorem szkoły, z dostępnych oświadczeń majątkowych, jest Lucyna NapieralskaDyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kopalni, która w ubiegłym roku zarobiła 60 188,36 zł.

zarobki dyrektorów szkół:
Dyrektor Zespołu Szkół w Konopiskach – 70 673,09 zł
Dyrektor Publicznego Przedszkola w Konopiskach – brak oświadczenia
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Aleksandrii – 80 588,05 zł
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kopalni – 60 188,36 zł
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Hutkach – brak oświadczenia
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rększowicach – 73 322,84 zł
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jamkach – Korzonku – 71 939,12 zł
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łaźcu – 70 704,55 złKategorie:

12 odpowiedzi na “Ile zarabiają dyrektorzy szkół?”

 1. Izolbu pisze:

  sporo

  0
  0
 2. Basia pisze:

  W stosunku do Żurka to jak wysokość stypendium!

  0
  0
 3. wyborca pisze:

  PANI NAPIERALSKA ZARABIA TAKĄ KASĘ ZA NIC .SZKOŁA W KOPALNI POPADA W RUINĘ . DYREKCJA NIEKOMPETENTNA BEZ POMOCY ŻYDKA JAK DZIECKO WE MGLE .

  1
  0
 4. Karina pisze:

  Gorsze to miało być, tylko temu nieudacznikowi razem z broszką nie udało się przepchnąć swojej pupilki! Chamidło miało kolor wściekłego granatu!

  1
  0
 5. wyborca pisze:

  Żurek skąpi dyrektorom kasy za cięzką pracę a sam zarabia jako wójt najwięcej w Polsce. To musi się zmienić za rok.

  0
  0
 6. suweren pisze:

  Agent,prawda w oczy kole,nie przekręcaj bo to tylko bardziej utwierdza, my wiemy co jest grane, szczególnie w twoim wykonaniu.

  0
  0
 7. wyborca pisze:

  Dzisiaj obyły się pozostałe konkursy na dyrektorów podstawówek.V-ce wójt Kalina Podła już nie miała problemów
  w Korzonku i pozostałych szkołach. Jeszcze trochę i rozwali system oświaty ta pani! Następna V-ce wójt tj. dama krzyżówkowa nawet sama nie umie przygotować pytań zadawanych przez nią w konkursie. Cyrk na kółkach jesli chodzi o zarządzanie oświatą w gminie!!!! Na to wszystko pan żurek musi mieć najwyższą pensję w kraju- 200 tysiaków. Dzieci w ogóle nie obchodzą jaśnie pana wójta.

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   No pewnie. Swoich nie możecie przy korycie posadzić i was dupa boli? Koryto uciekło, ale tak to jest jak się trzyma z konfidentem!!! Bye bye. Nawet skryba wam nie pomoże chociaż jakby mógł to by dla waszego Pana zdjalby pewnie za kasę spodnie i kleknal do miecza:)!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).