Od 3 stycznia 2019 roku zastępcą Wójta jest Iwona Lisek z Rudnika Wielkiego. Lisek do końca ubiegłego roku była dyrektorem Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach. Jesteście ciekawi, ile Lisek zarabia jako zastępca Jerzego Żurka? Wystąpiłem i tę informację.
Wynagrodzenie zasadnicze Lisek to 3800 zł. Dodatkowo otrzymuje 760 zł za wysługę lat, 1760 zł dodatek funkcyjny i 1062 zł dodatek specjalny. Łącznie zarabia 7382 zł, co rocznie bez nagród (13. pensji) daje 95 966 zł.
Czy warto płacić ile za to stanowisko, które nic do gminy nie wnosi?
PAWEŁ GĄSIORSKI
Jest tak samo potrzebna jak wójt Żurek czyli do wymiany?
Dokładnie, a na ich miejsce Pana Soche z Panem Gąsiorskim wtedy będzie życie jak w bajce…. tyle że życie to nie bajka ?
Ktokolwiek kto ma chęci do pracy, otwarty jest na nowe pomysly dla gminy. Jakas mloda dusza zeby odkurzyc naszą gminę.
to koleżanka tego od oczyszczalni ścieków?
Emerytom już dziękujemy.
to pensum brutto czy netto?
Razem z wójtem pogonic to towarzystwo. Liczy sie kasa i zero roboty dla gminy. Kiedys w tej gminie pieknie rozwiał się sport : szachy, ping pong ateraz tylko wszystko dla emerytów i lotu. dla wójta i przewodniczacego w gminie sa same tylko nieuki bo kazde stanowisko kierownicze zajmują ludzie nie z gminy (kierownik usc, dyrektory przedszkoli, gimnazjum w konopiskach , szkoły w Lazscu. Wypier….c to na pysk, na emeryture. Koniec niszczenia wszystkiego w gminie.
Ciekawe za co ten dodatek specjalny? 1062 zł.? Cóż takiego specjalnego robi nowa v-ce wójt aby dostać tyle kasy? Zastępuje kogoś?
Jak to za co, za pilnowanie interesu Inwestora oczyszczalni ścieków przemysłowych w Hutkach i jego popleczników, a może “cichych” wspólników ?
W tej Gminie jest przerost formy nad treścią. Zarobki jak w Stolicy tylko obowiązki jak do tego się mają. Pytam się jakie inwestycje poczyniono w ostatnich latach ? Chodzi mi o to co będzie przynosiło w najbliższych latach dochody a nie te które generują koszty i to wysokie. Tutaj nie rozumie się czym jest Samorząd i Komu ma służyć ! Wybrano ludzi emerytów, którzy myślą o tym jak dotrwać a nie jak rządzić ! Gminą musi zarządzać Osoba, która ma kręgosłup moralny, zna się na budżecie, umie pozyskiwać inwestorów i środki oraz ma ludzi z odpowiednimi kompetencjami.
rEEdaktorze. Gdy jesteś na fleku nie męcz klawiatury, bo wychodzą bzdury!
A to w całej gminie nie ma młodych zdolnych wykształconych ze koleżankę spoza gminy trzeba brać???