Ile zarabia zastępca wójta?

Od 3 stycznia 2019 roku zastępcą Wójta jest Iwona Lisek z Rudnika Wielkiego. Lisek do końca ubiegłego roku była dyrektorem Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach. Jesteście ciekawi, ile Lisek zarabia jako zastępca Jerzego Żurka? Wystąpiłem i tę informację.

Wynagrodzenie zasadnicze Lisek to 3800 zł. Dodatkowo otrzymuje 760 zł za wysługę lat, 1760 zł dodatek funkcyjny i 1062 zł dodatek specjalny. Łącznie zarabia 7382 zł, co rocznie bez nagród (13. pensji) daje 95 966 zł.

Czy warto płacić ile za to stanowisko, które nic do gminy nie wnosi?

PAWEŁ GĄSIORSKI



Kategorie:

12 odpowiedzi do “Ile zarabia zastępca wójta?”

  1. Fred Flonston pisze:

    Jest tak samo potrzebna jak wójt Żurek czyli do wymiany?

    19
    3
    • Kamil. pisze:

      Dokładnie, a na ich miejsce Pana Soche z Panem Gąsiorskim wtedy będzie życie jak w bajce…. tyle że życie to nie bajka ?

      18
      12
    • Michal pisze:

      Ktokolwiek kto ma chęci do pracy, otwarty jest na nowe pomysly dla gminy. Jakas mloda dusza zeby odkurzyc naszą gminę.

      18
      2
  2. Paweł Nowak pisze:

    to koleżanka tego od oczyszczalni ścieków?

    21
    3
  3. glonojad pisze:

    Emerytom już dziękujemy.

    2
    2
  4. Rybiarz pisze:

    to pensum brutto czy netto?

    0
    1
  5. z gminy pisze:

    Razem z wójtem pogonic to towarzystwo. Liczy sie kasa i zero roboty dla gminy. Kiedys w tej gminie pieknie rozwiał się sport : szachy, ping pong ateraz tylko wszystko dla emerytów i lotu. dla wójta i przewodniczacego w gminie sa same tylko nieuki bo kazde stanowisko kierownicze zajmują ludzie nie z gminy (kierownik usc, dyrektory przedszkoli, gimnazjum w konopiskach , szkoły w Lazscu. Wypier….c to na pysk, na emeryture. Koniec niszczenia wszystkiego w gminie.

    11
    2
  6. yello pisze:

    Ciekawe za co ten dodatek specjalny? 1062 zł.? Cóż takiego specjalnego robi nowa v-ce wójt aby dostać tyle kasy? Zastępuje kogoś?

    9
    1
    • Obywatel pisze:

      Jak to za co, za pilnowanie interesu Inwestora oczyszczalni ścieków przemysłowych w Hutkach i jego popleczników, a może “cichych” wspólników ?

      15
      1
  7. Wizjoner pisze:

    W tej Gminie jest przerost formy nad treścią. Zarobki jak w Stolicy tylko obowiązki jak do tego się mają. Pytam się jakie inwestycje poczyniono w ostatnich latach ? Chodzi mi o to co będzie przynosiło w najbliższych latach dochody a nie te które generują koszty i to wysokie. Tutaj nie rozumie się czym jest Samorząd i Komu ma służyć ! Wybrano ludzi emerytów, którzy myślą o tym jak dotrwać a nie jak rządzić ! Gminą musi zarządzać Osoba, która ma kręgosłup moralny, zna się na budżecie, umie pozyskiwać inwestorów i środki oraz ma ludzi z odpowiednimi kompetencjami.

    19
    0
  8. fisher pisze:

    rEEdaktorze. Gdy jesteś na fleku nie męcz klawiatury, bo wychodzą bzdury!

    4
    8
  9. Mikrus pisze:

    A to w całej gminie nie ma młodych zdolnych wykształconych ze koleżankę spoza gminy trzeba brać???

    5
    1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).