Ile kosztowało wynajęcie namiotu na dożynki?

Pamiętacie wynajęty przez Wójta Konopisk namiot na gminne dożynki? Wielu z Was zastanawiało się, ile ten namiot kosztuje. Właśnie przyszła mi odpowiedź z gminy. Na jednodniową imprezę gmina wynajęła namiot za 7700 zł!

Czy warto było? A może trzeba było wykorzystać do tego halę widowiskowo-sportową, która była tuż obok? Wtedy gmina zaoszczędziłaby te kilka tysięcy. Ale co to za kwota, przy rocznych zarobkach Wójta w wysokości 192 000 zł. Pozostawię to bez komentarza.

Poniżej umowa na wynajem namiotu.

PAWEŁ GĄSIORSKI

namiot1 namiot2Kategorie:

13 odpowiedzi na “Ile kosztowało wynajęcie namiotu na dożynki?”

 1. Kamil pisze:

  Standardowo nie było dożynek źle, były…. jeszcze gorzej

  0
  0
  • Kamil pisze:

   Nie masz racji Kamil (znów cię nie stać na własny nick?). Źle, że w ubiegłym roku nie zrobiono dożynek a za to była popijawa dla swoich w Hutkach. Ale w tym roku wielu tu pisało, że można było zrobić w bezpośrednim sąsiedztwie hali WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ. Jeśli już trzeba było pod dachem. Hala po to była budowana i na te cele dostała gmina pieniążki z Unii. Tak pisali kiedyś w Pasmach. Zostałoby 7700 zł!Można było przeznaczyć na inny cel, np. dla strażaków albo pań z KGW. Na jakąś jedną, krzywą wiatę też by było.
   Pozdrawiam cię Kami – Kamil.

   0
   0
  • Kamil pisze:

   A jak mam na imię Kamil to mam się podpisywać Grzesiek, Wojtek, Jurek jak Ci pasuje to zmienię nick zresztą chyba każdy pozna że na posty odpowiada dwóch różnych Kamilów z dwoma różnymi punktami widzenia a jak Ci tak to przeszkadza to podpisuj się nazwiskiem i będzie ok

   0
   0
 2. Paweł Nowak pisze:

  Kamilu tu nie chodzi o same dożynki, ale koszty jakie są generowane przy tego typu imprezach. Dożynki to super inicjatywa, ale trzeba je robić z głową. Za te blisko 8 tys. zł można byłoby ufundować jakieś jedzenie, zespół muzyczny, czy zrobić konkurs i dać to na nagrodę. Skoro impreza zmieściła się w namiocie, to mogłaby też zmieścić się w hali, która w ogóle nie jest wykorzystywana. Na pewno koszty byłyby znacznie mniejsze. A tak marnotrawi się nasze pieniądze.

  0
  0
 3. Edek pisze:

  Na różnych dozynkach bywałem pomijając już koszt który zawsze jakiś jest ale teraz się tak zastanawiam fakt po co te Dozynki jak namiot i tak cały z miejscówkami przydupasów i jakby już dożywotnio wykupionymi Jak można zapraszać Panie wójcie mieszkańców gminy jak miejsca i atrakcje tylko dla wybranych Ta impreza niczym nie różniła się od tej popijawy w Hutkach…

  0
  0
 4. z Hutek pisze:

  Fakt trudno się nie zgodzić po co zapraszac ludzi żeby ogladali jak się wszyscy po rękach macają i goszczą przy stołach dożynkowych. A na dworze pospólstwo? Czas może Panie wójcie powiedzieć tym z dozywotnia rezerwacja w namiocie że pomału juz czas będzie odchodzić i zmieniać miejsca. teraz powiem brzydko nawet im się s..ać nie chce jak się wspólnie poklepują.

  0
  0
 5. Mieecio pisze:

  hi,hi, znów dwóch Kamilów. Stara policyjna szkoła?
  A mówili, że pod maską brak oleju, to i nic lepszego nie potrafi wymyślić. Hi,hi.

  0
  0
 6. Jacek Wygwirzek pisze:

  Trochę drogo ten namiot nas kosztował, ale może to normalna cena. A co na to nasz kochany rzecznik?

  0
  0
 7. Andrzej pisze:

  Rzecznik wyspecjalizowal się w otrzymywaniu dobrego wynagrodzenia za pracę , której nie widać! Tak, wójt otacza się ludźmi , którym płaci za nic nie robienie! Jeżeli mylę się to czekam na informacje w sprawie udzielenia informacji dla mieszkańców w sprawach poruszanych na tym forum przez rzecznika!

  0
  0
 8. Alex pisze:

  Wójt tylko trwoni nasze pieniądze , nie licząc się z konsekwencjami w postaci dalszego zadłużenia gminy , z czego mieszkańcy nie mają żadnych korzyści! Zero wizji i inicjatyw wyszło od obecnego wójta! Nie rób obciachu! Odejdź!

  0
  0
 9. Edek pisze:

  Wójt sam nie odejdzie może by Mu pomóc? Alex

  0
  0
 10. Mieecio pisze:

  Pewnie, że sam nie odejdzie! rękami i nogami będzie się trzymał stołka do kupy z zastępcą, rzecznikiem i całą swoją świtą. Ale drugą kadencję niech sobie wybije z głowy.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).