Ile kosztowało wyburzenie “białego domku”?

Pytaliście mnie, ile kosztowało wyburzenie “białego domku” w Konopiskach, które dokonało się pod koniec ubiegłego roku. Właśnie otrzymałem umowę i fakturę za tę usługę. Całkowity koszt rozbiórki budynku przy Częstochowskiej 4 wyniósł 157 005,13 zł.

Rozbiórki dokonała firma Tiger-Bud s.c. z Rusinowic.

Poniżej umowa i faktura za wyburzenie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Ile kosztowało wyburzenie “białego domku”?”

 1. Fred Flinston pisze:

  Ciekawe co teraz tam powstanie? Może centrum handlowe z tej ładnej cegły😂

  7
  3
  • anonim pisze:

   Lepsze to niz wylegarnia meneli i patologii, ktorzy szczaja na kazdy kat w centrum

   11
   6
 2. Z rynku pisze:

  Smieszne tłumaczenie. Idąc tym tokiem myślenia, to wojt powinien skasowac bezpłatną jazdę po gminie przez GTV bus, bo najczesciej jeżdżą menele, po ktorych smrod i obsikane siedzenia pozostają.
  Wojcie do dziela. Pewnie tego nie zrobisz, bo liczy się kasa .

  10
  7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).