III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

W najbliższy weekend na stadionie przy Pająku w Konopiskach odbędzie się III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych organizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Częstochowie. W dwudniowej wystawie weźmie udział ponad 2500 psów ponad 300 ras.

Wystawa rozpocznie się 22 lipca o godz. 10:00 i potrwa do 23 lipca do godz. 17:00. Mieszkańcy Gminy Konopiska wejdą za darmo. Natomiast pozostali będą musieli kupić bilety w cenie 5 zł i 10 zł. Parking to koszt 20 zł.

W imieniu organizatorów, wszystkich serdecznie zapraszam.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

20 odpowiedzi na “III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych”

 1. Izolbu pisze:

  psiaczki

  0
  0
 2. Normalny pisze:

  Czy Żurek też tam będzie! Katastrofa i obciach jak zobaczą tego idola !

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Stadion znow dla psow. A bieznia niszczeje bo taki zmyslny gospodarz, poprzedni wojt zrobil stadion lekkoatletyczny a zapomnial zapewnic sportowcow, nawet lot tam nie.gra. panie Gasiorski Pan tez bedzie na.wybiegu?! Hehehe… ciekawe czy Pan przybedzie?

   0
   0
  • RK pisze:

   Ten nieudacznik mając taką bazę sportowa nic nie potrafi załatwić dla sportowców i gminy ! Liczy się u niego tylko najwyższa pensja w kraju brana przez nieudacznika ! Agent , pytamy się dlaczego ten typ tyle kasuje biedna gminę, nie ma na nic ,a on taką kasę dostaje!

   0
   0
 3. ANNA pisze:

  Daremni jesteście z tymi oskarżeniami przecież to samo miał pan z ul małej ciekawie czemu Gąsiorowski nie opublikował oświadczenia wójta za rok 2016 daje to do myslenia a przypuszczam ze je ma

  0
  0
 4. Tadeusz pisze:

  Redaktor jak z Konopiskami w ostatnim rankingu jeśli chodzi o dochód na jednego mieszkańca? Bo ja widzę 545 miejsce wśród gmin wiejskich. Chyba tak wysoko jeszcze nie było.

  0
  0
 5. Trener pisze:

  Haha. A za poprzednika w ostatnich latach kadencji 1300 lub prawie 1500. Ehhh ten poprzednik którego tak chwalą.

  0
  0
 6. Bis pisze:

  Trenerze, zamiast doszukiwać się co zrobił nieudacznik, mając taką kasę w gotówce(ponad 5 mln złotych) po rozliczeniu wniosków unijnych po bylym wójcie , to ten miernota nic dobrego nie robi tylko kasę zdeponował na lokatach. Rozumiem , ze zabezpieczył sobie w ten sposób kase na pensję na całą kadencję. Ale czy tak ma wyglądać rozwój gminy i inwestowanie na rzecz mieszkańców, którzy płacą podatki i chcą coś z tego mieć! Panie trenerze ,a może pana zawód ,profesja,pozwoli temu miernocie coś podpowiedzieć i zbudować dobra strategię dla rozwoju i dobrego zainwestowania kasy w naszej gminie! Liczymy na dobrą podpowiedź dla nieudacznika!!!!!!

  0
  0
  • Podatnik pisze:

   Ranking uwzglęnia tylko i wyłączenie dochody własne. Dotacje, subwencje oraz rozliczenia z poprzednich lat nie są brane pod uwagę. Zatem klarkierstwo niech się nie zastawia rozliczeniem nierozliczonego lub niezrezlizowanego.

   0
   0
  • realista pisze:

   Wójt Zurek tylko smrodzi w tej gminie! Idźcie zobaczyć następną spiepszoną inwestycję za nasze pieniądze.
   Termomodernizacja szkoły to najlepszy przykład jak można bez głowy zaplanować i niszczyć przygotowaną dobrze elewacje scian do położenia TYLKO koloru tynku. Styropian grubości 10 cm zastępowany jest również styropianem grubości 10cm- nijak nie można to nazwać jak idiotyzmem! Styropian był tak dobrze umocowany do sciany, że pracownicy wynajęci przez Żurka małymi kawałkami zrywali go ze ściany. Tylko wypada wołać o pomstę do nieba za takie marnotrawstwo naszych pieniędzy. Z kasy przeznaczonej na bezpodstawne , ponowne docieplenie ścian można było zrobić wymianę pokrycia dachu na szkole, np. na gonty blaszne jakimi jest pokryty dom ,, Wygodzianka”( wójt Socha o to zadbał)z GWARANCJĄ na 50 lat. Zresztą na ul. Stawowej , obecnie tez kryty jest dom takimi gontami.Główny wykonawca tej inwestycji doskonale wie co u siebie położyć na pokrycie dachu!!!! Przestańcie tu na tym forum bronić tego nieudacznika. On nic nie umie TYLKO zabezpieczyć sobie wysoką kasę -200 tys. złotych, a GMINĘ traktuje jako dojną krowę!!!!!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Znow sie boisz napisac po wlasnym nickiem?

   0
   0
 7. TWAgent pisze:

  To nie zminia faktu ze poprzedni wojt wybudowal stadion dla psow za nasz miliony#!!!

  0
  0
  • Z ludzi pisze:

   To nie zmienia faktu, że Żurek ma zero pomysłów na dalszy rozwój gminy w sporcie i rekreacji! Tylko potrafi zainkasować 200 tys. Zl i z broszką imprezki dochodowe z prywatnym podmiotem ,,miód i malina,, w obiekcie OSP Hutki, budynku gminy organizować! To jest pewnie główne zajęcie tych panów!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   No lepiej bronic kogos.kto wyjeba…l nasza kase na.zbedna inwestycje.bo swoim wielkim pyskiem nie umial sie dogadac z klubem.

   0
   0
 8. Zwykly pisze:

  Żurek to najsłabsze ogniwo w gminie Konopiska! Za niecałe 500 dni wyleci na zbity pysk za to próżniactwo i taka kosmiczna kasę ktora sobie naliczyl za nic nie robienie!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Slabszym od poprzedniego wojta juz byc nie mozna, chyba ze.sprowadzimy z Afryki orangutana. Wtedy jest szansa.

   0
   0
  • Sasiad pisze:

   Mamy agenta, większego cymbaliste nie znajdziecie.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Macie agenta, a wasz pan niedlugo dostanie srebrne obraczki:)

   0
   0
 9. Ono pisze:

  Agent , szklenie dooopy nie przynosi sukcesów!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).