III Dziecięcy Memoriał Ireny Szewińskiej w Konopiskach

15 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Konopiskach odbędzie się III Dziecięcy Memoriał Ireny Szewińskiej.

Początek o godz. 11:00.

Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “III Dziecięcy Memoriał Ireny Szewińskiej w Konopiskach”

  1. Kir pisze:

    Wspaniałe wydarzenie. Miejmy nadzieję, że tym razem przedszkolakom z przedszkoli prywatnych z terenu gminy Konopiska nie zabroni się oficjalnie, z urzędu udziału w zawodach. Władza tak pięknie wręczała medale wybranym przedszkolakom podczas ostatniej “Przedszkoliady”. Należy podziękować urzędniczce, która podjęła tak “wspaniałomyślną” decyzję o wykluczeniu. To propagowanie sportu na najwyższym poziomie! Brawo!

    7
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).