III CHARYTATYWNY TURNIEJ GOLFA Fundacji Hematologii Rodziny Bogdani ROSA PGC Konopiska k/Częstochowy
W imieniu Rady Fundacji oraz Sponsorów z wielką przyjemnością zapraszam Państwa na turniej charytatywny, który zostanie rozegrany na mistrzowskim polu golfowym ROSA Private Golf Club w dniu 05.09.2015 r.
Pomagamy chorym na nowotwory układu krwiotwórczego
W dniu turnieju w godz. 9.00 – 16.00 przeprowadzimy rejestrację osób, chcących zostać dawcą szpiku kostnego. Konieczne będzie pobranie wymazu z błony śluzowej jamy ustnej, które jest całkowicie bezinwazyjne. Dawcą może zostać osoba zdrowa w wieku 18-55 lat. Akcja odbędzie się przy współpracy z DKMS.
Zasady przeprowadzenia akcji szczegółowo określa załączona ulotka.
Program:
- 9:00 Śniadanie
- 9:30 Rejestracja uczestników, pobranie pakietu startowego
- 10:30 Rozpoczęcie turnieju : Panie tee czerwone, Panowie tee żółte
- Informacje dodatkowe:
- gramy w systemie Shotgun, w 2 grupach handicapowych; 0-18.0, pow 18.0
- format: stableford netto
- opłata – 350 zł (w cenie green fee, driving range czynny od godz 8:30)
- wózki golfowe odpłatne
- Losowanie Flightów oraz nr dołka startowego odbędzie się 04.09.2015
- Informacje dodatkowe:
- 11:00 Akademia Golfa Wilson Staff dla wszystkich chętnych Gości oraz możliwość serwisu „fitting”
- 16:30 Obiad
- ogłoszenie wyników rywalizacji
- wręczenie nagród
- wystawa obrazów Jana Jończyka, aukcja obrazów i innych atrakcyjnych przedmiotów
- loteria (do wygrania m.in. tygodniowy pobyt dla 2 osób w Lagos-Portugalia na takich samych zasadach jak nagroda za nearest to pin)
Reguła specjalna: możliwość zakupu ”Mulligana” w cenie 100 zł [max 3]
Atrakcyjne nagrody, m.in.:
- dołek nr 4/par 3 nearest to pin – tygodniowy pobyt dla 2 osób w Lagos-Portugalia w pakiecie: 5 rund na polu Boavista, zakwaterowanie w apartamencie na terenie pola golfowego, śniadanie w restauracji klubowej. Termin do uzgodnienia z recepcją Boavista GC.
- dołek nr 9 Panowie, dołek nr 6 Panie konkurs na longest drive z tee
Listy startowe będą na stronie internetowej Rosa PGC oraz Fundacji w zakładce turniej. Wszystkie bieżące informacje dotyczące turnieju znajdziecie Państwo na stronie ROSA PGC oraz Fundacji.
Wszystkie wpływy z turnieju, loterii i ewentualnych darowizn, zostaną w całości przekazane Fundacji na realizację celów statutowych. Szczegółowe sprawozdanie zamieszczone zostanie na stronie Fundacji w rozliczeniu rocznym.
Dziękując za przyjęcie zaproszenia, prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 03.09.2015
ROSA PGC:
- tel. 34 329 93 63
601 690 158
601 384 979 - e-mail: poczta@landgolf.pl
Fundacja:
- tel. 508 567 306
- e-mail: biuro@fundacjabogdani.pl
Rekomendujemy następujące hotele, współpracujące z ROSA PGC:
Do zobaczenia na ROSIE!
Dr n. med. Elżbieta Kisiel
Przewodnicząca Rady Fundacji
Sponsorzy:
ROSA PGC, mBank [dawny BRE Bank], Wilson Staff, Optopol Technology Sp. z o.o, Sobiesław Zasada Automotive – dealer Mercedes-Benz, Boavista GC Lagos Portugalia, Klinika Ambroziak EsteDerm
http://www.fundacjabogdani.pl/pl/a/III-CHARYTATYWNY-TURNIEJ-GOLFA-Fundacji-Hematologii-Rodziny-Bogdani-ROSA-PGC-Konopiska-kCzestochowy
Dodaj komentarz