II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Najbliższy weekend na stadionie przy Pająku w Konopiskach odbędzie się II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych organizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Częstochowie. W dwudniowej wystawie weźmie udział ok. 2000 psów ponad 300 ras.

Wystawa rozpocznie się 23 lipca o godz. 10:00 i potrwa do 24 lipca do godz. 17:00. Mieszkańcy Gminy Konopiska wejdą za darmo. Natomiast pozostali będą musieli kupić bilety w cenie 5 zł i 10 zł. Parking to koszt 20 zł.

W imieniu organizatorów, wszystkich serdecznie zapraszam.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych”

 1. Kurdebele pisze:

  Taki fajny stadion, a będą jakies psy chodzic po nim… Dramat poprzedniej i obecnej władzy ze godzą sie na takie cos …

  0
  0
 2. PKP pisze:

  Tonący brzytwy się chwyci.

  0
  0
 3. Talar pisze:

  Po stadionie psy srają. Właściciele gówien nie sprzątają i wszyscy zadowoleni że potem moje dzieci musza biegać w korkach po psich odchodach.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).