Hutki: Zaginął 12-letni chłopiec – aktualizacja

Policja poszukuje zaginionego 12-letniego mieszkańca Hutek. Chłopak skończył szkołę po godz. 13:00 i od tego momentu nie wrócił do domu.

W poszukiwania zaangażowane są również inne służby.

PAWEŁ GĄSIORSKI 


Dziś przed godz. 7:50 dotarła do mnie informacja, że chłopak został odnaleziony.Kategorie:

32 odpowiedzi na “Hutki: Zaginął 12-letni chłopiec – aktualizacja”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  to nie pierwszy raz … wiadomo ,że coś niedobrego się dzieje w tej ” rodzinie ” … szkoda dzieci.

  27
  1
  • Bez przebaczenia pisze:

   Tam jest 4 dzieci adoptowanych i każde z nich miało taki epizod !!!
   Piepszona wieś i ta zmowa milczenia !!! W tygodniu przemoc a w niedziele wszyscy do kościółka i na fejsie rodzinne zdjęcia !!!
   Przecież pani kierownik Gops pochodzi z Hutek i nic??? Policja nic?? Kurator tez nic ???
   Widocznie musi przyjechać telewizja i może się czegoś dowiemy …
   Do tej pory ludzie jeżdżą po lasach i szukają …

   27
   1
  • La Magdalena pisze:

   czy w sąsiedzi moglibyście zgłosić to na policję zamiast po prostu stwierdzać że coś niedobrego dzieje się w rodzinie porozmawiać z tymi dziećmi i zainterweniować

   0
   0
 2. Matka pisze:

  O ile mi wiadomo to nie pierwszy raz. Czy ktoś w końcu zajmie się tym dzieckiem. Chyba nie jest tak kolorowo w domu skoro poraz kolejny dziecko ucieka. Może w końcu odpowiednie osoby ,szkoła ,kuratorium,gmina i służby przyjrzą się tej sprawie. Szkoda chłopca !!!! Może warto na chwilę się zatrzymać i sprawdzić to nic nie kosztuje a Temu dziecku pomoże,żeby nie było jak z małym Kamilkiem z Częstochowy po fakcie się obudzili!!!!!!!

  21
  5
  • Kobieta45 pisze:

   z tego co widzę jako sąsiadka to pani z gminy i dzielnicowy jeżdżą, a także pani z sądu więc proszę nie mówić że nikt nic nie robi. po drugie te dzieci są adoptowane więc nikt nie zna ich przeszłości i nikt nie siedzi w ich głowach, a każdy obwinia rodziców

   10
   11
  • Hutki pisze:

   Kobieto co ma piernik do wiatraka. Jesteś sąsiadka to zacznij działac a nie szpiegujesz przez płot. Chyba nie jest tak kolorowo . A że są adoptowane to co im się nie należy szacunek i godne życie. Będziesz czekać aż się tragedią stanie.

   15
   8
  • Mieszkaniec gminy pisze:

   widocznie pani K. P. naopowiadała sąsiadce bzdur … a sąsiadka uwierzyła naiwnie.. ale pani K. pięknie potrafi opowiadać..jak na prawdziwego psychopatę przystało.

   10
   2
  • .Lala pisze:

   Co to za pytania może,może ,może ktoś się zajmie sprawą. To powinno być już dawno wyjaśnione ale nie ma kto!!do cholery weżcie te wszystkie pseudo władze za dupę . i na bruk bo ta choroba udawania ” opiekuńczością “się zaraża i tak jest jak jest a słabi cierpią.

   8
   0
  • Iwona pisze:

   Ta kobieta nigdy nie powinna mieć dzieci pod opieką ,nie na darmo pan Bóg jej ich nie dał bo wiedział że się nie nadaje nią być .
   Co w tym temacie robi pani Tekiela która zawodowo jest związana z takimi instytucjami które powinny pomóc…gdzie jest szkoła ,sołtys..
   Czy wy naprawdę boicie się tej psycholki K..?
   Co musi się stać żebyście otworzyli oczy .To sygnały dziecka które ma dość jej surowego panowania nad nimi .To kobieta bez empatii i emocji ,bez wrażliwości.. Jeśli się nie obudzicie będziecie mieć to dziecko na sumieniu !!!

   15
   2
 3. Mieszkaniec pisze:

  Chłopczyk uciekł już nie pierwszy raz. Dzieci w tej rodzinie są adoptowane. Z tego co słyszałem to są wychowywane bardzo surowo.

  11
  0
  • Abdul,wisi,mu,lacha. pisze:

   z tego co słyszałem to jesz zupę widelcem… dowiedz się i potem się wypowiadaj,a nie “z tego co słyszałem”
   Ja słyszałem że w Wąchocku psy dup..i szczekają,i jakoś animals się tym nie interesuje.

   5
   14
 4. Matka pisze:

  Szkoda dzieciaka co się musi dziać w tej rodzinie skoro dziecko po raz kolejny ucieka z domu Matko jeśli można cię tak nazwać ogarnij się

  10
  1
 5. Mieszkaniec gminy pisze:

  dzieci wyzywane od s***wysynow itp,itd .. niektórzy widocznie wolą przymknąć na to oko… żeby tylko nie doszło do tragedii.

  10
  0
  • jan pisze:

   Jest pan/pani w domu panstawa P czy tylko pan tak mowi po nie popiera dzieci adoptowanych??

   0
   1
 6. Obserwator pisze:

  Ludzie co Wy tutaj wypisujecie to dziecko ma problemy. To nie wina rodzicow którzy pokochali i dali cały świat może za dużo. Po kolejnej ucieczce już powinni się poddać i zwrócić dziecko ale oni dzielnie walczą. Walczą bo im zależy. Także nie jest to sytuacja Kamilka z Częstochowy wręcz przeciwnie chłopiec świadomie bądź nie znęca się nad rodzicami tak to widzę podoba mu się to ogromne zainteresowanie nim ….Takie braki

  6
  13
  • Bez przebaczenia pisze:

   Dziecko znęca się nad rodzicami i to 12 letnie …kochane dzieci nie uciekają z domu opada wszystko jak się czyta takie głupoty

   5
   2
  • Iwona pisze:

   Nie wierzę w to co piszesz .Znam tę kobietę ,to psycholka nie człowiek .Gdybys tyle przeszła co to dziecko w tym domu to byś nie pieprzyła głupot..
   Dziecko szuka ratunku..
   Nie róbcie nic tylko czekajcie na tragedię ,bo psychika tego dziecka kiedyś nie wytrzyma…

   7
   1
 7. Robi pisze:

  Kto tak powiedział że kochane dzieci nie uciekają z domu i nie sprawiają problemów ? działajmy a nie osądzajmy.

  5
  0
 8. PaniEla pisze:

  a gdzie sołtys tej wiochy która wiecznie trzęsie się od pierdół, a gdzie Pani przyszła niedoszła Wójtowa Tekiela? może czas zająć się też tymi plotkarzami

  5
  0
 9. Mieszkanka sąsiedniej gminy pisze:

  Prosze uzupełnić informacje.
  W artykule nie ma słowa o tum. Jak dziecko było ubrane.

  W miejscowości Hutki w dniu dzisiejszym zaginął 12 letni chłopiec.
  Ubrany był w pomarańczowo-granatową kurtkę przeciwdeszczową, niebieskie jeansy oraz miał przy sobie worek oraz plecak moro.
  Chlopak nie pojawił się w domu od godziny 13:00 po zakończeniu lekcji.
  Jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje o zaginionym proszony jest o skontaktowanie się z służbami mundurowymi.

  Zdjęcie też jest już dostępne na fb. Ma Pan mega mi na tych swoich portalach. Jeśli chce Pan pomoc, może warto właśnie uzupełnić informacje.

  1
  0
 10. Andrzej pisze:

  Panie Redaktorze !
  Zablokuj te komentarze!
  Hejt, który się wylewa tutaj może doprowadzić do kolejnej tragedii.
  Być może te komentarze czyta rodzeństwo.
  Bądź Pan człowiekiem i dla dobra rodziny zrób to.

  5
  5
  • Bez przebaczenia pisze:

   Zablokuj pan wszystko , niech na tej zapyziałej wsi nadal panuje zmowa milczenia , z grubym księdzem i pseudo działaczami socjalnymi na czele.
   Za miesiąc podzwonimy i dowiemy się jak wyglada sytuacja i czy slużby działają jak należy .

   8
   1
 11. Bez przebaczenia pisze:

  Potwierdzam znalazł się , rodzina będzie miała założoną niebieską kartę – info od policji z Blachowni

  1
  0
  • Magdalena pisze:

   zamiast od razu przepytać przez psychologów dziecięcych dzieci i zabrać to zakładają niebieską linię która jest nic nie warta

   3
   0
 12. On pisze:

  Wszystkie instytucje zajmują się sytuacją od miesięcy. Niestety polskie prawo jest jakie jest..

  1
  0
 13. Alicja pisze:

  Każdy człowiek popełnia błędy jeśli ktoś uważa ze jest idealny musi mieć złe poukładane .Bardzo często mijam po drodze dzieci Pani K i nigdy mi się nie zdarzyło aby które kolwieg z dzieci nie powiedziało ‘dzień dobry” Nikt nie jest w głowach tych dzieci a może ktoś by pomyślał o tym ze dzieci maja zła przeszłość i nie umieją poradzić sobie z terazeiszoscią MOZE POTRZEBOJA POMOCY PEDAGOGA/ PSYCHOLOGA .A rodzina w której obecnie są próbują dać im wszystko czego jest potrzeba. Znam osobiście Panią K jak i pana L i są to bardzo dobrzy i porządni ludzie , i próbują stworzyć dobrego człowieka z tych dzieci np. Martyna 2 rok pod rząd wolontariusz WOSP Pani Dyrektor zaufanie do rodzica i do uczestniczy opiekun który opiekował się podczas fundacji dowoził pod kościół i do Konopiska na stadion Pani K . Może każdy powinien stanąć prawdzie w oczy czy gdyby pani K i Panu L nie zależało na tych dzieciach to gdyby ich syn Marcin jakoś 2 miesiące temu miał załamana rękę to by chyba nie pojechali do szpitala aby założyć gips?? Czy tez nie długi wypadek który miał miejsce ostatnio w szkole ich córka Martyna dostała piłeczka w oko kto był z nią w szpitalu: sąsiedzi sąd szkoła kurator NIE pani K i pan L i bardzo często dzieci uczestniczą w różnego rodzaju zawodachm.in sportowych zdobywają medale i kto jest z nimi Pani K Czemu ta osoba jest winna. Niektóre osoby mogły się upijać i wracać do domu gdzie miały małe dziecko wtedy nikomu to nie przeszkadzał tego co mi wiadomo starszych chłopców są już w szkołach średnich czytałam opinie o ich szkole prestiżowa szkoła mundury wcale nie tanie i to jest brak KOCHANIA tych dzieci??? TE DZIECI POTRZEBUJA OPIEKI PSYCHOLOGA(może jest to niezdiagnozowana choroba z ich przeszłości)Trzeba się nad tym zastanowić Mam nadzieje ze ten komentarz zostanie przeczytany przez odpowiednie osoby które wiedza jak postąpić z ta sytuacją A może porozmawiać z dziećmi jak oni wyobrażaj sobie życie czy chcą zostać w rodzinie Państw P.(niech one zdecydują gdzie chcą być czy dzieje im się krzywda, czy czują się kochane NIECH DOSTANA PROWO WYBORU )

  2
  4
 14. Mirosław pisze:

  Zeby zaadoptowac 4 dzieci nie swojich trzeba miec serce.
  Te dzieci maja zła przeszłosc nie potrafiał moze poradzic soabie z pewnymi zeczami ale od tego sa ludzie by pomagali a jak na razie zauwazaam to ta rodzina jest bez pomocy Najlepiej kazdemy sie mowi tylko gdy zaczynaja byc problemy zaczyna nam brakowac siły Moze te dzieci cały czas zyja ty ze nikomu na nich nie zalezy ze nie sa kochane ze zaostana porzucone i oddane do domow dziecka moze ich umysły sie tym kieruja Najlepieje porozmawiac z dziecmi o tej sytułacji czy moze potrzebuja wsparcia

  0
  2
  • Magdalena pisze:

   albo chrapkę na zasiłki lub skłonności sadystyczne, dzieci powinny zostać przesłuchane odosobnieniu przez psychologa dziecięcego i jeżeli wyrażam taką wolę zebrane z tego domu

   5
   0
 15. Halina pisze:

  Moze władze powinny zadac pytanie kto pomagał w poszukiwaniu chlopca przeciez on mógł stracic zycie czy kto kolwiek sie tym zainteresowac z tego jak przyjechałałam z pracy poszukiwał chłopca Pan Adam B Pani Ktarzyna P Pan Leszek oraz rodzeństwo ks.Sebastian a gdzie siostra pani Katrzyny gdzie inni samsedzi Własnie o to jest pytanie Kazdy wypowiada sie na temat ten ale nikt nie zna przyczyny nikt nie zna jego przszłosci LUDZIE ZASTANOWCIE SIE ZANIM TO WY ZNISZCZYCIE TYM DZIEDZIOM I TYM LUDZIOM ZYCIE !!!!

  0
  3
  • Somsiad pisze:

   A inni sąsiedzi byli w pracy albo w lesie szukając? My dowiedzieliśmy się od ludzi, plotkami, że dziecko uciekło, po 19, potem w okolicy pojawiły się slużby. Od tej 13 jakoś nikt nie poprosił sąsiadów czy innych ludzi w okolicy o pomoc. Jakąkolwiek ludzie mają opinie o tej rodzinie, nikt by nie odmówił pomocy w szukaniu dziecka.

   1
   0
 16. Asia pisze:

  Martyna moze stracic wzrok ma cos powaznego zrobione z okiem.Czy wy ludzie naprawde nie zauwazacie tego ze ci panstwo dbaja o te dzieci przeciez napewno nie chca zle dla tych dzieci przykład z okiem co pewnie tez zazucie Pani K i panu L ze to oni dziecku cos zrobili z okiem,mimo ze na kamerach bedzie widac to ze dziecko dostała piłeczka.Ludzie naprawde poukładajcie sobie w głowach bo to co sie w niektórych domach nie mozna porywnywac do tego KAZDY CZŁOWIEK POPEŁNIA BŁEDY ALE TRZEBA JE ZAUWAZYC IJE POPRAWIC

  0
  3
 17. Monika pisze:

  Ludzie zastanowcie sie co w tych komentarzach piszecie, one moga byc czytane przez rodziców jak i przez dzieci.Mozecie zniszczyc rodzinie Pokora opinie u ludzi którzy ta sytuacje rozumieja i chca pomóc tej rodzinie.Wiekszosc zeczy to tu jest kłamstwem bo trzeba było by sprawdzic przeciez kazdy tu mozze napisac byle co i co popadnie kolejne pierdoły popychac przeciesz racja Panstwo Pokora maja mało prooblemów.

  0
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).