Historia zmieni miejsce budowy nowego przedszkola w Konopiskach?

Być może historia zastopuje plany Wójta Jerzego Żurka w kwestii budowy nowego przedszkola na placu po dawnym Dworku w Konopiskach – o co apeluje mieszkanka gminy, Barbara Herba. Chodzi o lokalizację.

Pismo w tej sprawie trafiło już do gminy.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Historia zmieni miejsce budowy nowego przedszkola w Konopiskach?”

 1. Mieszkanka pisze:

  Piękne słowa Pani Barbaro myślę, że znajdzie się jakieś alternatywne miejsce na przedszkole, zadawalające wszystkich. Włodarze powinni brać z Pani przykład, szanować przeszłość i ludzi którzy ciężko pracują, a nie słuchać paplaniny oportunistów…

  23
  3
 2. mieszkaniec pisze:

  Wójt przez swoje lenistwo , niedbałość oraz egoizm sprezentował nam budynek widmo na potrzeby przedszkola. Zamiast w odpowiednim czasie przeanalizować warunki wybudowania nowego przedszkola to nic nie robił w tym kierunku. Złośliwi mówią, że w pracy w głównej mierze czas poświęca na układaniu pasjansów, bo tylko na tyle umie posługiwać się komputerem. Szkoda że taka persona zajmuje miejsce na tym fotelu wójta. Nad gminą wisi jakieś fatum, wcześniej mieliśmy damę krzyżówkową a teraz króla pasjansów. Czas zastanowić się i przegonić darmozjada.

  17
  0
 3. Fascynatka historii regionu pisze:

  A mnie się marzy odbudowany dworek z miejscem na wydarzenia: typu wystawy, spotkania, koncerty, warsztaty, i oczywiście izbę pamięci. Byłby też taki dworek z historią pretekstem do organizacji cyklicznego wydarzenia dla mieszkańców gminy. Przykład? Żarki Letnisko mają URODZINY HRABINY, czemu więc przed dworkiem nie mógłby odbywać się np. Podwieczorek z Korwin Szymanowskim, skoro wieść niesie, że lubił nie tylko polowania ale i przyjęcia dla zacnych gości urządzać….

  11
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).