GSSCH w Konopiskach praktycznie nie współpracuje z Gminą Konopiska

To niewiarygodne, ale Urząd Gminy Konopiska ma tylko jedną umowę z Gminną Spółdzielnią Samopomoc Chłopska w Konopiskach. Umowa ta dotyczy opłat za wodę i ścieki. Spółdzielnię reprezentuje jej prezes Edward BałdygaPrzewodniczący Rady Gminy Konopiska.

Umowę możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

17 odpowiedzi na “GSSCH w Konopiskach praktycznie nie współpracuje z Gminą Konopiska”

 1. Widz2 pisze:

  I co z tego wynika? Bo nie rozumiem sensu artykułu?

  0
  0
 2. Wyborca pisze:

  A jakie były wcześniej umowy?

  0
  0
 3. Mieszkaniec Gminy pisze:

  No i? Czy doszło już do tego, że artykuły będą pisane na każdy możliwy temat aby tylko napisać? :)

  0
  0
 4. Niewiadow pisze:

  Facet powinien Ci teraz proces o zniesławienie wytoczyc tym bardziej że namierzenie miejsca lub urządzenie z którego to napisałeś to kilka minut.

  0
  0
 5. janek pisze:

  Była sprawa w prokuraturze i co redaktorku bo pan podał była sprawa u wojewody i co Grniak bo pan napisał prosze poinformowac z tego co wiem to wilie G wam wyszło ale moze sie myle to prosze o sprostowani .Z tych informacji które dotarły do mnie nie wiem czy prawdziwe ze zmieni prace bo pójdzie do Kłomnic ma gosciu potencjał

  0
  0
  • Małgosia pisze:

   Gościu ma potencjał w likwidowaniu majątku Gs? W Konopiskach prawie wszystko sprzedane, łącznie z placem węglowym i pawilonami handlowymi, to trzeba ta droga pewnie iść dalej, bo zdobyta wiedza do likwidacji majątku to dobra synekura ! Ten pan już pokazał jak się płaci za przyjęcia , skąd pochodzi kasa! Człowiek o wątpliwych wartościach!

   0
   0
 6. janek pisze:

  Taka jest prawda ze utrzymał gminna społdzielnie i nie sprzedał nic wiec nie kłam bo GS ma największe Biuro rachunkowe na tym terenie popytaj przedsiebiorców i taka jest PRAWDA i majatek członków pozostał a nie jak za poprzednika tylko sprzedawał

  0
  0
 7. sprostowanie pisze:

  Wypowiadaja sie ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia o strukturach funkcjonowania GS wKonopiskach .
  GS w Konopiskach zaprzestala prowadzenia sklepow okolo1999 roku . za prezesa CHrzastka ,pracownicy na zebraniu sami zadecydowali zeby pan Baldyga zostal prezesem i wyciagnal z dlugow GS co tez uczynil
  Obecnie czlonkowie GS ktorzy maja udzialy otrzymuja dewidendy z zysku a biuro prowadzi rachunkowosc ,pobiera pieniadze z dzierzaw.
  Dzieki Panu Baldydze, jego operatywnosci byli pracownicy co roku dostaja pieniazki

  Dlugi GS byly olbrzymie hurtownie nie chcialy juz dawac towaru na przelew tylko za gotowke

  0
  0
  • Kania pisze:

   Niech się nie wybiela. On także sprzedawał majątek Gs! Wynajem dla swoich lokali w pawilonie Gs w centrum konopisk! Interesy swoje tam robi! Nie jest przeźroczysty!

   0
   0
 8. Edward pisze:

  A z dywidendami dla byłych pracowników to co Bałdyga zrobił ? WYPŁACIŁ czy zdefraudował?

  0
  0
 9. sprostowanie pisze:

  Edward- moja mama ma wyplacana dewidende , jest bylym pracownikiem GSi ma udzialy
  Prosze nie klamac ze zdefraudowal

  0
  0
  • Lutek pisze:

   Finanse i dywidendy to nie wszystko co było i powinno zostać w Gs! Za całokształt odpowiada prezes! On wie jakie numery zrobiono z kasą członków Gs! Niech nie robi z siebie aniołka!

   0
   0
 10. Paulina Skowińska pisze:

  Proszę donieść do prokuratury a jak pan tego nie zrobi to jest to oszczerstwo i można to podciągnąć pod paragraf o zniesławienie

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).