Grupa Sympatyków Gminy Konopiska

Specjalnie dla Mieszkańców i Sympatyków gminy Konopiska, gdzie ukazuje się portal GminaKonopiska.pl, uruchomiliśmy grupę na facebooku “Gmina Konopiska“. Wszystkich serdecznie zachęcam do dołączenia do tej grupy. Tam z pewnością pojawią się posty, które nie zawsze ukażą się na łamach GminaKonopiska.pl.

Grupę możecie znaleźć TUTAJ lub wpisując “Gmina Konopiska” w wyszukiwarce na facebooku.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).