Gruba kreska w Locie Konopiska?

Jak się dowiedzieliśmy niebawem w klubie z ulicy Lipowej dojdzie do rewolucyjnych zmian.

Stery klubu mają przejąć działacze z UKS Orzeł Konopiska. Stara gwardia – czyli zasłużeni działacze będący w Zarządzie Klubu odchodzą na emeryturę.

Czy ta zmiana pokoleniowa wyjdzie na dobre Lotowi? Moim zdaniem zdecydowanie tak – prawo życia jest nieubłagane. Przyszłość należy do ludzi młodych i na całym świecie tak jest, że coraz młodsi pełnią bardzo odpowiedzialne funkcje.

Ale jak powiedział poeta “ale nie depczcie przeszłości ołtarzy, choć macie sami doskonalsze wznieść, na nich się jeszcze święty ogień żarzy i wy winniście im cześć“.

Myślę, że ci młodzi ludzie, pełni entuzjazmu, pełni przyszłości, powinni od czasu do czasu odwrócić się, spojrzeć w przeszłość i nie przekreślać tego, co było, co zrobili ludzie starsi.

Będziemy się bacznie przyglądać nowym rządom w Locie i dopingować nowy Zarząd do pokazania pełnej siły Lotu Konopiska.


Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Gruba kreska w Locie Konopiska?”

  1. Jodła pisze:

    Jeśli będzie to gra za pieniądze to nic z tego niebędzie.Dotyczy się to nie tylko LOT-u

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).