Gminny turniej sołectw

W najbliższy weekend w Konopiskach i Aleksandrii odbędzie się gminna edycja turnieju sołectw. W sobotę 13 maja w Aleksandrii będzie rozgrywany turniej tenisa ziemnego, następnego dnia w Konopiskach zawody w szachach, a 19 maja na stadionie ORLIKA w Konopiskach odbędzie się turniej piłki nożnej.

Turniej organizuje Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Gminny turniej sołectw”

 1. Izolbu pisze:

  Powodzenia

  0
  0
 2. Misiek pisze:

  A ja bym trochę powalczył :-)

  0
  0
 3. Kibic pisze:

  Dajcie szansę temu z hutek lub jak kto woli agent! Ten idiota też to zamieni w tragedię!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).