Gminny Dzień Kobiet w Konopiskach

W gminnej hali sportowej w Konopiskach już 10 marca odbędzie się Gminny Dzień Kobiet. W programie m.in. sztuka teatralna autorstwa Marii Boczoń pt. “Zachcianki na amory“. Oprócz tego pokaz tańców, występ orkiestry dętej OSP Konopiska oraz niezawodne mażoretki Szyk.

Początek o godz. 17:00.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Gminny Dzień Kobiet w Konopiskach”

  1. z hutek pisze:

    Jak impreza laseczki?:)

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).