Gminny Dzień Dziecka na stadionie w Konopiskach

2 czerwca na stadionie w Konopiskach odbędzie się Gminny Dzień Dziecka. W programie mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchańce, animacje sportowe, malowanie buziek, plecenie warkoczyków, wata cukrowa, popcorn i wiele więcej.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Gminny Dzień Dziecka na stadionie w Konopiskach”

 1. Mieszkaniec pisze:

  W innych gminach za darmo, a u nas 40zł za dziecko. Kabaret. W tej cenie lepiej zabrać dziecko na salę zabaw.

  8
  1
 2. Beata pisze:

  Kto wpadł na tak wspaniałomyślny pomysł ,żeby dzieci płaciły za taką imprezę. Należało poszukać sponsorów, a nie od dzieci brać!!!Wstyd…

  4
  1
 3. Mieszkaniec pisze:

  Takie decyzje decyzje Wójt biznesowy wybrany to teraz masz wybór idziesz na dzień dziecka i za 3 place 120 albo nie idę na dzień dziecka i kupuje np. 2 pizza. Nie ma co narzekać oby gorzej nie było.

  3
  0
 4. Obserwator pisze:

  ano, wójt biznesmen to nawet na dzieciach z gminy chce zarabiać! To jest jakaś prywatną imprezka a nie gminna? za wstęp na gminne dożynki też będziemy płacić?! albo za wszelkie “gminne” zawody?!

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).