Gminne zawody sportowo-pożarniczne OSP w Konopiskach

W najbliższą niedzielę na stadionie przy zalewie Pająk w Konopiskach odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Konopiska. Do rywalizacji przystąpi większość jednostek z terenu gminy.

Początek zawodów o godz. 13:30.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).