Gminne Zawody Lekkoatletyczne w Konopiskach

Na Stadionie Lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach odbyły się Gminne Zawody Lekkoatletyczne. Rywalizacja toczyła się w biegach, rzucie piłeczką palantową oraz w skoku w dal.

Wyniki poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).