Gminne Dożynki – Hutki 2017

Po waszych licznych uwagach odnośnie braku promocji wcześniejszych imprez, 11 sierpnia rozpoczęła się promocja tegorocznych Gminnych Dożynek, które odbędą się 10 września na placu przy remizie OSP w Hutkach. Program jest dość skromny, ale do udziału w dożynkach mogą zachęcić lokalne wytwory kulinarne przygotowane przez KGW z gminy.

Z pewnością każdy z Was podczas dożynek znajdzie coś dla siebie.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

13 odpowiedzi na “Gminne Dożynki – Hutki 2017”

 1. Paweł Nowak pisze:

  a piwo będzie?

  0
  0
 2. Kopamnia pisze:

  będzie jak co roku

  0
  0
 3. Halina pisze:

  Pewnie tak, broszka przy nalewaku i szafa gra! Okazja do zarobienia kasy! Ml mi

  0
  0
 4. waldi pisze:

  Broszka z dożynek robi propagande sukcesu jak za czasów komuny. Na szybko robią namiastke chodnika. Zgodnie z projektem powinien mieć ponad 2 metry szerokości. Wszystko tylko propaganda, byle jak, bez ładu składu, oby tylko zamydlić oczy mieszkańcom, którzy i tak wiedzą jakie niecne cele przyświecają broszce i nieudacznikowi. Nie zapomnimy mu drogi z pniakami a teraz chodnika gdzie jest robiony z pośpiechu i bardzo wąski. Jeszcze tylko 400 dni pozostało nieudacznikowi i broszce i nigdy więcej takich krwiopijców wyciągających 200 tys zł z biednej gminy, z naszych podatków.

  0
  0
 5. Pętelka pisze:

  jeżeli waldi ma rację, to faktycznie znowu wójt wyrzuca kasę podatników czyli naszą. a potem zapłaci jakiemuś żeby mu zrobił kampanię wyborczą i będzie nam mydlił oczy ile zrobił albo że nie mógł zrobić, bo…. ufo? i wielu mu uwierzy?

  0
  0
 6. Paulina Skowińska pisze:

  Waldi takiej bzdury to by nawet za czasów komuny nie wymyślili jeżeli chodnik miał mieć pond dwa metry a obecnie robia mniejszy to jest przekręt i do prokuratury a zresztą wasz naczelny pisasz by o tym pisał a nawet on na to się nie zdobedzie na takie kłamstwo .Boli was ze na Hutkach robi się a drogę mieszkancy chyba sobie chwala i dożynki się odbeda ibyle pogoda dopisała a tak na marginesie radny z Hutek dużo robi dla wsi podobno ma być połzona kostka przy remizie .Wasze kłamstwa sa nic nie warte

  0
  0
  • Pętelka pisze:

   Przecież sam piszesz ach,”sama” tym razem,że to przekręt.czyli to samo co ja. To może się zdecyduj?bo juź się pogubiłeś (-łaś),ha,ha!

   0
   0
 7. ANNA pisze:

  wWaldi brak inteligencji się kłania nie wypisywałabym na twoim miejscu tych bzdur .Redaktorek i pan z małej by zaraz raban podnieśli wiec kłamiesz

  0
  0
 8. andrzej pisze:

  Totalny rozpizdziel dzieje się w tej gminie. Broszka z nieudacznikiem stracili już kontakt z rzeczywistością. Sodoma i gomora.

  0
  0
 9. jan pisze:

  Boli was bo daja rade i ich prace ludzie widza a wam pozostała tylko nienawisc i pisanie kłamstw piszcze dalej kłamstwa to robicie na korzysc wójta i przysporzy mu głosów

  0
  0
  • Franek pisze:

   przecież miałeś być na urlopie?

   0
   0
  • Alina pisze:

   Czy 160 zł / M2 za malowanie fasady gimnazjum to kłamstwo?
   Nieudacznik zarzyna gminę finansowo! Niewyobrażalna kwota za malowanie ściany gimnazjum! Kolesiostwo?.???

   0
   0
 10. Mariolla pisze:

  Franek, jeden z nich piszących pod nickiem TWAgent pojechał może na urlop, a pozostałym się pomyliło, że mają nie pisać albo używać innego nicka. Proste.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).