Gminne dożynki w Hutkach

W miniony weekend w Hutkach odbyły się tegoroczne gminne dożynki. Oprócz korowodu dożynkowego, można było podziwiać przepiękne wieńce dożynkowe oraz występy zespołów KGW. Można było też spróbować lokalnych wypieków przygotowane przez KGW z gminy Konopiska.

Starostami tegorocznych Dożynek byli właścicielka firmy “Ogród” Bożena Badora i gospodarz – Zdzisław Lisowski.

Poniżej kilka zdjęc z tego wydarzenia.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. GKCiR w Konopiskach

 Kategorie:

20 odpowiedzi na “Gminne dożynki w Hutkach”

 1. TWAgent pisze:

  Nareszcie

  0
  0
 2. Nowy pisze:

  Artykul jest, a jakos krytyki nie ma. Sa poslizgi we wlewie?

  0
  0
 3. Inny z Hutek pisze:

  Panie Gąsiorski mam nadzieje ze wystartuje Pan w wyborach na wójta gminy konopiska i skończy Pan tą farsę prowadzoną przez obecnego wójta. Wszystkie krzesła w gminie obsadzone przez swoich ludzi na czele z przewodniczącym rady gminy który jest w stanie wszystko zrobić dla niego – dosłownie i w przenośni. Wolałem już towarzysza brata niż tego tego…. no właśnie brak mi już słów.

  0
  0
 4. Syfilis pisze:

  Niezła impreza. Nagrzałem się jak świnia.

  0
  0
 5. A.C. pisze:

  Impreza przednia, wudeczką i zimnym browarkiem odbija mi sie do dzisiaj! Oby więcej takich imprez na terenie gminy konopiska!!!

  0
  0
 6. Luzak pisze:

  Kanalizacją poszła do kosza, oczyszczalnia ścieków również, pozostało tylko się uchlać! Tak kończy nieudacznik i broszka! Kłamstwo kłamstwem pomiata! Na dożynkach nieudacznik i broszka upili się jak przystało na buraków!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Hehehe… po wyborach mieszkancy wyrzuca do kosza waszego pana i jego przydupasa siedzacego w czterech literach.

   0
   0
  • Laik pisze:

   Agent, za co ci płaci nieudacznik? Pusta pala to bardzo łagodne określenie !

   0
   0
  • Alfa pisze:

   Jak się robi malowanie za taką kasę,to są dutki dla agenta płatnego szczekacza, wydawanie brukowca co miesiąc! Taka ogromna kasa idzie na propagandę nieudacznika i broszki! Ludzie niedługo wam za te fikcję, ostrygi i wódeczkę solidnie zapłacą!!!!!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Tak jak zaplacili za to samo poprzedniej ekipie? Prawda? Bo wlasnie za to co napisales ludzie odsuneli was od wladzy.

   0
   0
 7. zen pisze:

  nie piszcie glupstw dozynki byly przygotowane super a pieniacza nic nie pasuje jak rzadzili to to dopiero chlali tyle ze zwykly mieszkaniec nie mogl widziec a teraz chodza i szczekaja jak psy i tak nie dorwiecie sie do koryta ludzie dobrze wiedza co sie dzialo za waszych rzadow

  0
  0
  • Lud pisze:

   Nieudacznik i broszka schowali się do remizy aby przy suto zastawionych stołach opijac dożynki ! Schlali się do nieprzytomności, w poniedziałek nie byli w stanie pokazać się w urzędzie! Ludziom dali kawałek ciasta i na tym koniec! Nawet strażacy nie dostali normalnego posiłku! Oszuści tylko potrafią chlac i bawić się za nasze podatki! Niedługo wyborcy dają im mocnego kopa!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Hehehe… wazne ze wy zarliscie 12 lat. Jak koryta wam brakuje to zapi…er….po kielbaske i placic.

   0
   0
 8. Paulina Skowińska pisze:

  Dożynki super takich jeszcze nie było brawo dla Hutek dla pan z KGW I MIESZKANCÓW pokazali jak się robi dożynki była wielka radość i zabawa .a przemówienie przewodniczącego wielka klasa dostał pare razy brawa od mieszkańców a Górniakowi to chyba poszło w pięty bo od razu zniknął szczekajcie ale takiej imprezy dawno nie było a pomysł Bałdygi żeby było na Hutkach super a nie którym to bardzo się nie podobało ze daleko i kto tam dojedzie jedzenia było moc i za darmo wiec nie kłamcie bo panie kół częstowały za darmo Brawo HUTKI

  0
  0
 9. Górniak Stanisław pisze:

  Mnie poszło w pięty a niektórym w nogi. Pani Paulino Pani katolicka wyrozumiałość aż oślepia, bo skoro mnie widziałaś to byłaś na mszy dożynkowej dlatego sądzę że jesteś katoliczką, bo ja zaraz po mszy i części oficjalnej musiałem wyjechać. Innych pomawiasz o szczekanie a co Ty robisz? Zgadzam się z Tobą, impreza fajnie przygotowana.

  0
  0
 10. Paulina Skowińska pisze:

  P Górniak tak byłam w Hutkach i widziałam tą reakcje na słowa Bałdygi i słyszałam brawa dla niego a swoją drogą to i tak się z panem obszedł delikatnie za te pisma i pisane do wojewody na niego przez pana żeby go odwołać to po katolicku oraz do prokuratury przez innych to po katolicku postępowanie mnie to się kojarzy z panem z ul Małej on tak donosił pozdrawiam

  0
  0
 11. Rezolutny pisze:

  Paulina, przyczepilas się do p.gorniaka, uważając go za kogoś niewłaściwego? Niszczącym gościem tej rady gminy jest jej przewodniczący pod każdym względem! Interesują go tylko jakieś matactwa, ostrygi, za gminne pieniądze robienie imprez , nie prosząc na nie wszystkich radnych, uważając że za gminne można tylko lansować siebie i wójta! Chłop nie dorósł do piastowania tej funkcji! Wkrótce jemu i wójtowi powiemy dosyć i do wymiany!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).