Gminna Prezentacja Stołów Bożonarodzeniowych

W niedziele 18 grudnia o godz. 15:30 w hali sportowej w Konopiskach odbędzie się Gminna Prezentacja Stołów Bożonarodzeniowych. W programie m.in. występy lokalnych zespołów, orkiestry dętej OSP w Konopiskach i najważniejsze – degustacja potrwa wigilijnych.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).