Gminna pomoc dla bezdomnych psów

20 000 zł wyda gmina na program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Konopiska.

Odławiać psy będzie F.U.H. „OSKAR” Sławomir Gizler z siedzibą w Oleśnie, całodobowej pomocy weterynaryjnej zwierzętom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, których właścicieli nie ustalono, udzieli lekarz weterynarii z Gabinetu Weterynaryjnego „Cztery Łapy” z siedzibą w Aleksandrii I, a miejsce dla bezdomnych zwierząt zapewni gospodarstwo w m. Rększowice 126.

PAWEŁ GĄSIORSKI

psy1 psy2

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).