Gmina zapłaciła milionowe odsetki!

Ponad 3,3 mln zł Gmina Konopiska zapłaciła w ostatnich sześciu latach odsetek z tytułu zaciągniętych kredytów, pożyczek i obligacji. Największe odsetki gmina zapłaciła w 2012 roku – blisko 680 tys. zł.

Poniżej przedstawiam informację z gminy, która do dziś nie ujrzała nigdy światła dziennego.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

38 odpowiedzi na “Gmina zapłaciła milionowe odsetki!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  czyli wszystko na kredyt…

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehe.. Strzelacie do siebie? Od 16 mln długu muszą być odsetki. Za darmo bank nie daje kredytow

   0
   0
 2. Izolbu pisze:

  Kasa misiu kasa

  0
  0
 3. stanisław pisze:

  Łatwo sie robi za pozyczone pieniądze a długi nalezy spłacac a około 16 milonów to straszna kasa łatwo się brało a teraz same odsetki to majatek ,brawo tak załatwic gmine na długie lata.

  0
  0
 4. Paulina Skowińska pisze:

  Teraz wiadomo ja poprzednia władza nas zadłużyła a teraz CI spłacają i będą długo spłacać

  0
  0
 5. jan pisze:

  JAKA TU CISZA GDZIE SĄ WIELBICIELE POPRZEDNIEJ WŁADZY KASA MISIU KASA

  0
  0
 6. Jagoda pisze:

  Oj chyba zatkało niektórych .

  .Czyżby pan “Brat” nie miał czasu dla swoich wielbicieli na narade i nie pouczyl ich co pisać prawda boli.Na drażliwe tematy nie dyskutuje sie.Ale redaktor tej strony zapewne już coś knuje aby zmienic temat i dać wam pole do popisu.Ale wszyscy już wiedzą jacy z was intryganci i nikt się na to nie nabierze.Miłych obrad na Kopalni lub w kiosku

  0
  0
 7. Sadny pisze:

  Za chwilę będzie płacz , jak przyjdzie klamki całować po skonczonej , miernej kadencji nieudacznika i Prezia !

  0
  0
 8. z hutek pisze:

  Przelew nie poszedł w terminie i buuum… Taki nóż w plecy!:) ja już udostępniłem na Facebooku, niech lud puści dalej.

  0
  0
 9. Wiarus pisze:

  Z hutek kasy nie ma , wójt przemagluje , za bzdety nie zapłaci! Kłamstwa nie przekonały ludzi! Czas ucieka , zaraz pakować trzeba będzie i uciekać jak szczury z tonącego statku! To tylko wam zostało!!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Nie mam kasy. Niech burmistrz przeleje trochę na konto, nachapal się to ma.masz rację że obłuda jaka jest propagowania na tym blogu nie odnosi skutku!

   0
   0
 10. Wiarus pisze:

  Mocodawca nachapal się to ci da! Idiotyzmy wychodzące spod twojego adresu świadczą tylko , że wy wszyscy macie pelne porty strachu! Za 600 dni już nie będzie bolało! Taki sobie zgotowaliscie los!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   To chyba agentura popuscila w gacie jak zobaczyła artykuł. Trzeba w terminie przelewać! Pamiętaj misiu, bo Ci się propaganda wali:)

   0
   0
  • Cynik pisze:

   Jeszcze trochę i was powiozą ! Że strachu piszecie nie do rzeczy! Wyborcy pokażą wam gdzie raki zimują!

   0
   0
  • Alicja pisze:

   Powaliły was kłamstwa i pycha, jaka od was bije! Czas się żegnać z władzią!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Idźcie do kiosku po gazetę, bo macie naprawdę duży problem…

   0
   0
 11. Ada pisze:

  Problem to jest ale w zakonie Żurka, trzęsą im się ręce i już o godz 6:25 piszą bzdury! Nic was nie uratuje od odejścia od żłobu! Smutny koniec panów od hamstwa , prawienia kłamstwa i imprezek na nasz koszt! Tylko smród po was zostanie!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ada, żurek to dla mnie obcy chłop. Za to wasz Pan który każe wam pisać brednie zrobił wstyd na całą Polskę. Mnie jako mieszkańcowi gminy do tej pory jest wstyd, że o gminie Konopiska w gazetach pisali ze jej wójt był tajnym współpracownikiem SB. Nawet super Express napisał. Dodatkowo ostatni rok rządów to kampania wyborcza. Zamknięte imprezki po festynach z niedorzecznikiem i innymi ziomalami (nawet ty wspomniałeś je w ostatnim wpisie z rozzewnieniem) . Dodatkowo za pieniądze podatników wydrukowana książeczkę roznosila jego kandydatka prowadząc kampanie. Niech się cieszą że nikt nie zgłosił do prokuratury!

   0
   0
 12. z hutek pisze:

  Tak oto skończyły się rządy człowieka który tyle lat ukrywał prawdę i już nie wrócą. Nie pomoże redaktorek który jak nie zobaczył wpływu wbił nóż w plecy:)

  0
  0
 13. smiech pisze:

  Z hutek możesz pisać swoje kłamstewka i tak wszyscy wiedzą , wasze dni są policzone – 600 dni i was nie ma ! Płacz będzie słychać w całej gminie , a szczególnie w Rekszowicach i na Hutkach!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Prawdę pisze:) każdy ma internet i może wpisać w Google:) co wam tak te 600 dni. Koryto nie wróci:) zresztą każdy z was znalazł nowe i doi!

   0
   0
  • Jacek pisze:

   Za 600 dni ucieknie koryto ! Płacz i jęki słychac tylko będzie! Tak lud zapłaci wam za chamstwo i obiecanki bez pokrycia oraz traktowanie gminy jak prywatnego folwarku!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Płacz słychać narazie od byłego TW I jego świty. Zadluzyliscie gminę na 16 mln i teraz same odsetki to kilkaset tysięcy rocznie. Ale jak ktoś nie myślał i założyczal się cały czas to cóż. Może odpowiecie ile.kasy poszło na książeczkę o gminie która kandydatka mera Kopalni wykorzystała jako folder w kampanii? To były pieniądze podatników! Skandal!

   0
   0
 14. Stańczyk pisze:

  Otrzymaliscie ponad 5 milionów złotych a dług spłaciliscie tylko za 1 złotówkę! Gdybyście spłacili te 5 milionów to dług by bardzo spadł! Ale cóż imprezki kosztują i wójt dalej zadluzyl gminę już na grube miliony ! Chce budować kanalizację za 21 milionów i gmina zostanie gola i wesola. Tylko pewnie wójt będzie się cieszył jak załatwił mieszkańców! Tragedia nadchodzi na gminę! Ludzie obudźcie się póki jest jeszcze nie za późno!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   16 mln dlugu- tyle zostało po poprzedniej władzy. 5 mln Panie radny to się Panu śniło. Nawet nie potraficie pokazać tej kasy. Dodatkowo to w samym zeszłym roku zostały splacone 3mln. Niech Pana agent nauczy liczyć.

   0
   0
 15. stanisław pisze:

  P Górniak vel Stańczyk gratuluje zmartwystwania ale zeby takie bzdury wypisywac to wstyd Stańczyk vel Górniak

  0
  0
 16. Olek pisze:

  Prawda boli! Wyborcy mają was już dość! Pasozytnictwo i lenistwo !

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Zgadzam się ludzie mieli ich dość po 12 latach. Dlatego kandydatka startująca z Komitetu Wyborczego Wyborców Jerzego Sochy Sromotnie przegrała wybory!

   0
   0
 17. Stn pisze:

  Zgadzam się ,że już po roku mają tego bajkopisarza dosyć! Istne pośmiewisko!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Śmiejesz się z waszych wpisów czy z ewakuacji z gminy po wyroku sądu w Gliwicach? To do płaczu nie śmiechu!

   0
   0
 18. Zula pisze:

  Smiech to będzie jak spiepszac będziecie za 600 dni! Obyscie sobie zębów nie powybijali i nie pogubili zuwaczek! Jeden taki juz przypadek byl jak zgubił obecny VIP zuwaczke w ciastku, a co teraz ten pan zgubi !

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehe…kolejny szablon od agenta i 600 dni. Zacznijcie myśleć bo dyskusja z wami schodzi już tak nisko, że to nawet nie jest poniżej dna mulu.

   0
   0
 19. Jacuś pisze:

  Czy gmina wytrzyma jeszcze 600dni pod tak nieudolnymi rządami wójta i broszki! Kanalizacją za 21 milionów położy gminę na łopatki! Tragedia czeka naszą gminę ! Ludzie obudźcie się!

  0
  0
 20. bywalec pisze:

  do z hutek Co głupiemu po koronkach, skoro mówi, że to same dziury.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Odpowiedzcie sobie na pytanie sami. Jeśli potrzebujecie szablonu wyślijcie zapytanie do burmistrza Kopalni. Może będzie na jakiejś imprezie w domu soleckim! :)

   0
   0
 21. futurysta pisze:

  nieuku poczytaj co to jest szablon i do czego służy, i nie wymądrzaj się.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).