Gmina wydała 21 370 zł na studia dla urzędników!

Sekretarz Gminy – Barbara Ankowska-Lis bardzo skorzystała na zatrudnieniu w Urzędzie Gminy Konopiska. Ankowska-Lis dostała z gminy dofinansowanie w wysokości 9625 zł na uzupełnienie wykształcenia! Nie tylko ona korzystała z dofinansowania studiów. Łącznie w gminie przeznaczono na ten cel 21 370 zł dla sześciu urzędników.

Poniżej informacja w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Gmina wydała 21 370 zł na studia dla urzędników!”

 1. Vapiesz pisze:

  Hehehe vapiesz :-D

  3
  1
 2. Wyborca pisze:

  I co z tego mamy?

  2
  1
 3. As pisze:

  Jak maja kogoś przyjąć do pracy na stanowisko referenta to wymagania jak na prezydenta oczywiście wyzsze wykształcenie i pełno dodatkowych uprawnień czy podyplomówek jak się w gminie jest np panią sekretarz czy inspektorem to można się doksztalcac na koszt podatników….żenada :-)

  3
  1
 4. wyborca pisze:

  Proszę płaci się za studia i oprócz tego jakie emeryci mają pensje, po co iść na emeryture jak można siedzieć i nic nie robić. Pani A.A prawa ręka Wójta przesiedzi u niego tylko w pokoju i nadaje na innych albo lata po sklepach w Konopiskach, lub wyjeżdża na zakupy do Częstochowy. Pani M.Sz nic już nie robi tylko siedzi przed komputerem a młode dziewczyny na nią pracują. Kierownik USC też już pora na młodą atrakcyjną dziewczynę. To są emeryci ze średnim wykształceniem, a młode, ambitne, wykształcone osoby poszukują pracy. CZAS NA ZMIANY!!!

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).